Početna | - Naslovna | Grdovićeve trupe potopile Albonu Potpićan ’98

Grdovićeve trupe potopile Albonu Potpićan ’98

U prvoj utakmici 6.kola 1.HMNL Nacional Zagreb je ostvario drugu ovosezonsku pobjedu. Momčad Roberta Grdovića nadigrala je Albonu Potpićan ’98, te s nova 3 boda zakoračila prema gornjem dijelu ljestvice. Neizvijesnosti je donekle bilo tek u 1.poluvremenu. Gosti su neočekivano poveli golom Stefanovića u 5.minuti, no domaćin je do odmora golovima Gomesa, Kogikoskog i Juniora došao do 3:1! U nastavku se domaćin razigrao i do vrha napunio mrežu gostiju, koji su tako još jednom pretrpjeli težak poraz. Čak 4 zgoditka postigao je Gomes, dok je triput zabio Junior Chico. Vrijedi svakako spomenuti i premijerni prvoligaški zgoditak Matkovića.

Kolo: 6.kolo
Datum: 10.11.2017.
Vrijeme: 17:00
Dvorana: SD Lučko, Zagreb
Gledatelja: 50

NACIONAL ZAGREB – ALBONA POTPIĆAN ’98  13:2 (3:1)

Prvi sudac: Mario Vecko
Drugi sudac: Mislav Džeko
Treći sudac: Adin Hasić
Četvrti sudac: Krešimir Lang
Delegat: Ivan Župan

NACIONAL ZAGREB: Marko Vuković, Matheus de Abreu Kogikoski, Luka Mravunac, Junior Francisco Pereira, Andre Gaspar da Silva Gomes, Ante Matan, Ivan Tvrtko Pajalić, Dino Bartoluci, Juan Jose Puertas Bouzon, Daniel Matković, Martin Borković, Antonio Vuk, Ivan Pavlić, trener: Robert Grdović

ALBONA POTPIĆAN ’98: Danijel Starčić, Josip Zdrilić, Patrick Barlessi, Nino Lazarić, Patrik Drndić, Vedran Stefanović, Ermin Jašarević, Dominko Stojak, Sanjin Matulja, Nikola Zahtila, trener: Tihomir Tomić

STRIJELCI: 0:1 Stefanović (5′), 1:1 Gomes (11′), 2:1 Junior (12′), 3:1 Kogikoski (19′), 4:1 Junior (25′), 5:1 Gomes (26′), 5:2 Lazarić (30′), 6:2 Gomes (31′), 7:2 Matan (31′), 8:2 Gomes (32′), 9:2 Junior (32′), 10:2 Matan (33′), 11:2 Bartoluci (36′), 12:2 Matković (39′), 13:2 Bartoluci (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Nacional Zagreb 9 (4+5); Albona Potpićan ’98  14 (6+8)

ŽUTI KARTONI: Pajalić (15′), Borković (37′) – NACIONAL ZAGREB
P.Drndić (4′), Zahtila (15′), Stefanović (25′) – ALBONA POTPIĆAN ’98

CRVENI KARTON: Matulja (23′), Stefanović (33′) – ALBONA POTPIĆAN ’98

IGRAČ UTAKMICE: Andre Gaspar da Silva Gomes (NACIONAL ZAGREB)

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …