Početna | - Naslovna | Jesenje i Alumnus podijelili bodove u Krapini!

Jesenje i Alumnus podijelili bodove u Krapini!

U poslijednjem susretu 5.kola 1.HMNL Jesenje i Alumnus su podijelili bodove odigravši u Krapini 2:2! Jesenje je tako i nakon 5 odigranih kola još uvijek jedina momčad bez pobjede, dok je Alumnus ovim remijem prekinuo negativan niz od dva poraza.
Alumnus je poveo golom Pajalića u 15.minuti, te je s minimalnom prednošću otišao na odmor. U nastavku domaći vrlo brzo dolaze do izjednačenja nakon autogola Ivana Matana, a rezultat se nije mijenjao sve do same završnice susreta. U 38.minuti Rumbak iz akumulacije dovodi Jesenje na prag premijerne prvoligaške pobjede. No ipak, radost domaćinu uskratio je Ante Matan zabivši u 39.minuti za konačnih 2:2!

Delegat: Željko Franić

JESENJE: Danijel Končevski, Alen Kovačec, Filip Janžek, Dario Bobek, Josip Cvilko, Alen Presečki, Denis Švaljek, Renato Rumbak, Danijel Vincelj, Denis Gamilec, Dennis Krsnik, Krešo Puljek, Matija Artić, Matija Habjanec, trener: Branko Digula

ALUMNUS: Mario Modrušan, Ivan Matan, Krešimir Tadić, Hrvoje Žuvela, Luka Davidović, Ante Matan, Ivan Tvrtko Pajalić, Dražen ilić, Antonio Alfeldi, Saša Ledinščak, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 0:1 Pajalić (15′), 1:1 ag-I.Matan (22′), 2:1 Rumbak (38′), 2:2 A.Matan (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje 6 (2+4); Alumnus 10 (4+6)

ŽUTI KARTONI: Cvilko (13′), Puljek (28′), Švaljek (32′), Vincelj (40′), Končevski (40′) – JESENJE

IGRAČ UTAKMICE: Renato Rumbak (JESENJE)

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …