Početna | - Naslovna | Jesenje iznenadilo remijem kod Uspinjače-Gimke!

Jesenje iznenadilo remijem kod Uspinjače-Gimke!

U susretu 10.kola 1.HMNL Uspinjača-Gimka i Jesenje su podijelili bodove odigravši 2:2! Nastavili su se tako nepredvidivi rezultati u ovom kolu, jer mnogi su predviđali pobjedu momčadi Koraba Morine u ovom susretu, no gosti su pod vodstvom Roberta Grdovića pokazali da ih se ne smije otpisivati.
Duvančić je u 3.minuti zabio za rano vodstvo domaćina, a rezultat se nije mijenjao sve do 23.minute kada Vincelj zabija za 1:1! Novu prednost domaćinu donosi Toth u 34.minuti, no gosti se nisu predavali, te na koncu sretno i spretno dolaze do izjednačenja autogolom Duvančića u samoj završnici susreta.
Uspinjača-Gimka se tako propustila bodovno izjednačiti s Vrgorcem na 3.mjestu ljestvice, dok se pak Jesenje ovim remijem bodovno poravnalo s Osječanima uoči poslijednjeg kola jesenskog dijela sezone u kojem na svom parketu dočekuju Split.

Delegat: Željko Franić

USPINJAČA GIMKA: Ivan Pavlić, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Dario Markić, Bruno Devčić, Silvio Toth, Antonio Jamičić, David Mataja, Antonijo Papac, Tino Čirjak, Renato Koturović, Gordan Duvančić, Franko Jamičić, trener: Korab Morina

JESENJE: Danijel Končevski, Alen Kovačec, Filip Janžek, Matija Artić, Josip Cvilko, Marko Strabić, Denis Švaljek, Renato Rumbak, Danijel Vincelj, Filip Hanžić, Krešo Puljek, Matija Majcenić, Goran Malogorski, trener: Robert Grdović

STRIJELCI: 1:0 Duvančić (3′), 1:1 Vincelj (23′), 2:1 Toth (34′), 2:2 ag-Duvančić (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 9 (4+5); Jesenje 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Duvančić (3′) – USPINJAČA GIMKA
Vincelj (21′), Kovačec (36′) – JESENJE

CRVENI KARTON: Švaljek (34′) – JESENJE

Bačvice uvjerljive u splitsko-dalmatinskoj županijskoj ligi!

Splitsko-dalmatinska županijska liga je u punom jeku! Odigrana su dva proljetna kola, a nakon 11 …

1.HMNL | Raspored i delegiranje utakmica 16.kola

Poznat je raspored i delegiranje službenih osoba za utakmice 16.kola 1.HMNL! Glavnina susreta na rasporedu …