Početna | - Naslovna | Jesenje u derbiju začelja slavilo protiv Osijek Kelmea!

Jesenje u derbiju začelja slavilo protiv Osijek Kelmea!

U izuzetno bitnom dvoboju po pitanju borbe za opstanak, Jesenje je slavilo protiv gostiju iz Osijeka rezultatom 6:4, ostavivši tako Osijek Kelme prikovan za dno prvoligaške ljestvice. Momčad Roberta Grdovića je imala rezultatsku prednost većim dijelom susreta, no presudan korak prema pobjedi Zagorci su ostvarili u uvodnim minutama nastavka kada od 2:1, s 3 gola u 3 minute dolaze do velikih 5:1! Pod vodstvom novog trenera Saše Voldina, Osječani se nisu predavali, došli su do minimalnog zaostatka (5:4), no to je bilo sve. Pečat na pobjedu Jesenja stavio je Rumbak u 37.minuti susreta za konačnih 6:4!

Delegat: Željko Franić

JESENJE: Danijel Končevski, Alen Kovačec, Filip Janžek, Josip Cvilko, Denis Švaljek, Renato Rumbak, Danijel Vincelj, Denis Gamilec, Filip Hanžić, Krešo Puljek, Matija Majcenić, Goran Malogorski, trener: Robert Grdović

OSIJEK KELME: Dino Živković, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Zvonimir Horvat, Robert Nospak, Dino Bartoluci, Goran Dakić, trener: Saša Voldin

STRIJELCI: 1:0 Cvilko (4′), 1:1 Mijić (14′), 2:1 Hanžić (18′), 3:1 Švaljek (22′), 4:1 ag-Živković (23′), 5:1 Hanžić (24′), 5:2 Nospak (28′), 5:3 Pandurević (34′), 5:4 Horvat (36′), 6:4 Rumbak (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje 10 (5+5); Osijek Kelme 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Gamilec (12′), Kovačec (14′) – JESENJE; Pandurević (9′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Filip Hanžić (JESENJE)

Crnica od Vrgorca doživjela prvi domaći poraz ove sezone!

U susretu 9.kola 1.HMNL Vrgorac je slavio na neugodnom gostovanju na Baldekinu kod Crnice! Ove …

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …