Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme Apfel bolje od Alumnusa u prvom susretu 2.kola

Novo Vrijeme Apfel bolje od Alumnusa u prvom susretu 2.kola

U prvom susretu 2.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv Alumnusa rezultatom 4-1, te u pobjedničkom ozračju ulazi u tjedan ‘Lige prvaka’. Upravo je zbog ‘Lige prvaka’ dvoboj Makarana i zagrebačkih ‘studenata’ odigran još danas, kako bi aktualni prvaci Hrvatske dobili više odmora za europske dvoboje.
Dugo su Makarani lomili otpor gostiju. Na samom isteku prvog poluvremena Fideršek zabija za 1-0, a rezultat se nije mijenjao sve do 33.minute kada Lucas zabija za 2-0. Doimalo se da je tada slomljen otpor gostiju, no Ivan Matan vrlo brzo vraća ‘studente’ u igru zabivši za 2-1. Serija zgoditaka tu nije stala. Kazazić je već u slijedećoj minuti zabio za 3-1 i donio mirniju završnicu Makaranima, a isti je igrač postavio i konačan omjer u 39.minuti zabivši za 4-1. Makarani su tako pobjedom najavili ‘Ligu prvaka’, a svakako vrijedi spomenuti kako je ovo bio debitantska utakmica na klupi novog trenera Tomislava Horvata.

Delegat: Mario Matić

NOVO VRIJEME APFEL: Jakša Herceg, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva Pulinho, Lucas Vinicius De Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Matej Fideršek, Sven Anton Horvath, Saša Babić, Elvis Perković, trener: Armando Škorlić

ALUMNUS: Franko Jamičić, Ivan Matan, Ante Matan, Dario Markić, Matija Rajh, Filip Pezelj, Dario Šestić, Saša Ledinščak, Mario Modrušan, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1-0 Fideršek (20′), 2-0 Lucas (33′), 2-1 Matan (34′), 3-1 Kazazić (35′), 4-1 Kazazić (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel  4 (2+2); Alumnus 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Kazazić (17′), Fideršek (35′) – NOVO VRIJEME APFEL
Rajh (25′) – ALUMNUS

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Kazazić (NOVO VRIJEME APFEL)

VIDEO | Hrvatska u Gvatemali jedini put na Svjetskom prvenstvu

Pred nama su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, a Hrvatska će u Dubrovniku u prvom krugu …

2.HMNL-zapad | Novi Marof i Futsal Pula uvjerljivi na startu sezone

Odigrani su susreti 1.kola 2.HMNL-zapad, a uvjerljive pobjede ostvarili su Novi Marof i Futsal Pula. …