Novo Vrijeme Apfel izborilo majstoricu protiv Futsal Dinama!

U uzvratnom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv Futsal Dinama rezultatom 4:0 izborivši tako majstoricu u Zagrebu koja će odlučivati o plasmanu u finale.
U zanimljivoj utakmici konačan rezultat ne oslikava stvarno stanje snaga na parketu, no Makarani su bili bolji i na koncu su zasluženo slavili. Domaćin je poveo u 10.minuti kada je Eduardo po desnoj strani prošao Capara, odigrao kratko s Lucasom, te iskosa s desne strane izišao sam pred Škorića i zabija za 1:0! Rezultat se nije mijenjao sve do 18.minute kada poprilično bezopasan ubačaj Bajrušovića s lijeve strane pred golom nespretno zahvaća Matošević, te vara vratara Škorića za 2:0! Na odmor se tako otišlo s lijepom prednošću domaćina. Prednost su domaći držali sve do završne faze susreta kada gosti prelaze na igru s golmanom-igračem, a u 38.minuti početnički griješe s izmjenom, što Osredkar koristi i zabija u nebranjenu mrežu za 3:0! Nismo dugo čekali na novu veliku pogrešku gostiju koju domaći kažnjavaju još jednim zgoditkom. Matošević je u ulozi golmana-igrača izgubio loptu na centru, a Bajruševiću nije bilo teško zabiti u prazan gol za velikih 4:0! Gosti su nakon toga odustali od igre s golmanom-igračem, a Makarani su mirno susret priveli kraju i proslavili veliku pobjedu. O plasmanu u finale tako će odlučivati majstorica koja će se u utorak odigrati u zagrebačkom Domu sportova.

Kolo: Polufinale (2.utakmica)
Datum: 25.05.2018.
Vrijeme: 20:15
Dvorana: GSD Makarska
Gledatelja: 800

NOVO VRIJEME APFEL – FUTSAL DINAMO  4:0 (2:0)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Stipe Divić
Četvrti sudac: Bartol Divić
Delegat: Marinko Tadić-Šutra

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Toni Pašalić, Marin Musinov, Eduardo Farias da Souza, Vlado Andrijašević, Lucas Vinicius Brito de Santana, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Ivan Šulentić, Vito Gagulić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 1:0 Eduardo (10′), 2:0 ag-Matošević (18′), 3:0 Osredkar (28′), 4:0 Bajrušović (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 10 (5+5); Futsal Dinamo 6 (5+1)

ŽUTI KARTONI: Penava (15′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Duje Bajrušović (NOVO VRIJEME APFEL)

Poznat kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone

Poznat je kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone. Naime, nakon što je Izvršni odbor HNS-a …

Tomislav Ciković: ‘Osijeku je mjesto u 1.ligi!’

Nakon što smo obavili razgovore s čelnim ljudima Novog Marofa i Murtera, na red je …