Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme Apfel nadigralo Futsal Dinamo

Novo Vrijeme Apfel nadigralo Futsal Dinamo

Novo Vrijeme Apfel nastavlja svoj pobjednički niz. Makarani su na otvaranju ligaškog natjecanja na svom parketu savladali Futsal Dinamo s uvjerljivih 5-2, a podsjetimo kako su poslijednji prvenstveni poraz doživjeli još krajem mjeseca ožujka u Dubrovniku. Od tada Makarani suvereno vladaju hrvatskim futsal-parketima, te su prvi favoriti za naslov prvaka i ove sezone. Brazilac Pulinho još se jednom potvrdio kao pravo pojačanje. Naime, ovoljetno pojačanje asistencijama je trsirao put Makarana prema pobjedi. Igrala se 5.minuta kada na dodavanje Pulinha za 1-0 zabija Lucas, a nedugo zatim Pulinho upisuje još jednu asistenciju, a ovoga puta strijelac je Osredkar za 2-0. Nakon dva brza zgoditka očekivalo se nastavak golijade, no mreže se do odmora nisu tresle. U nastavku goste u igru vraća Grbić, postigavši svoj premijerni ligaški zgoditak u Dinamovom dresu, 2-1. No samo tri minute kasnije uzvraćaju Makarani. Pulinho je upisao još jednu asistenciju, a za 3-1 zabija Kazazić. Nada se kod gostiju probudila u 36.minuti kada je zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora isključen Bašković. No ipak, gosti brojčanu prednost ne koriste, a Bajrušović s dva zgoditka udara pečat na pobjedu branitelja naslova, 5-1. Konačnih rezultat postavlja Kanjuh u poslijednjoj minuti susreta na dodavanje Čekola, 5-2.

Kolo: 1.kolo
Datum: 28.09.2019.
Dvorana: GSD Makarska
Gledatelja: 600

NOVO VRIJEME APFEL – FUTSAL DINAMO  5-2 (2-0)

Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Josip Knezović
Treći sudac: Zdravko Kuran
Četvrti sudac: Branko Vrnoga
Delegat: Branko Kurtaj

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva Pulinho, Lucas Vinicius De Santana Brito, Nikola Pašalić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Matej Fideršek, Sven Anton Horvath, Jakša Herceg, trener: Armando Škorlić

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Dominik Cvišić, Davor Knjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Hrvoje Penava, Karlo Maloševac, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 1-0 Lucas (5′), 2-0 Osredkar (6′), 2-1 Grbić (28′), 3-1 Kazazić (31′), 4-1 Bajrušović (39′), 5-1 Bajrušović (40′), 5-2 Kanjuh (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel  9 (4+5); Futsal Dinamo 12 (6+6)

ŽUTI KARTONI: Musinov (14′), Bajrušović (28′) – NOVO VRIJEME APFEL
Đulvat (27′) – FUTSAL DINAMO

CRVENI KARTONI: Bašković (36′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Anderson Alves Carneiro Da Silva Pulinho (NOVO VRIJEME APFEL)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …