Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme Apfel slavilo na Baldekinu kod Crnice!

Novo Vrijeme Apfel slavilo na Baldekinu kod Crnice!

Pozitivan niz šibenske Crnice stao je u prvom proljetnom kolu. Nakon 10 kola bez poraza momčad Mladena Perice-Štrle poražena je od branitelja naslova iz Makarske, koji je iskoristio sve propuste domaćina i slavio rezultatom 2:5!
Iako je domaćin vrlo dobro ušao u utakmicu, gosti su prvi poveli preko Eduarda koji u 4.minuti zabija za 0:1! Već u slijedećoj minuti raspoloženi Vukičević osvaja loptu i proigrava Šamiju koji vraća stvari na početak, 1:1! U obostrano otvorenoj igri gosti su do odmora ipak ostvarili osjetnu prednost. Najprije je Babić u 14.minuti zabio za 1:2, da bi pred odlazak na odmor Lucas donio gostima lijepu prednost, 1:3! U nastavak domaćin ulazi odlučno da nadoknadi gubitak, no gosti se vrlo dobro brane, to golom Kazazića u 29.minuti dolaze na korak do trijumfa. Domaćin tada prelazi na igru s golmanom-igračem (Niko Škugor), no bez uspjeha. Naprotiv, novim golom Kazazića gosti u 35.minuti dolaze do nedostižnih 1:5! Istina, Vukičević je već u slijedećoj minuti smanjio na 2:5, no to je bilo sve od domaćina. Iskusni gosti sačuvali su visoku prednost, te su i drugi put ove sezone savladali Crnicu.

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Robert Mišković, Josip Vukičević, Niko Škugor, Ivan Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Ante Mijat, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Božidar Jelovčić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

NOVO VRIJEME APFEL: Jakša Herceg, Ivan Mladinovi, Lucas Vinicius De Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Eduardo Farias de Souza, Saša Babić, Filip Bašković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Eduardo (4′), 1:1 Šamija (5′), 1:2 Babić (14′), 1:3 Lucas (19′), 1:4 Kazazić (29′), 1:5 Kazazić (35′), 2:5 Vukičević (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 7 (5+2); Novo Vrijeme Apfel 4 (2+2)

ŽUTI KARTONI: Perić (16′) – CRNICA ; Andrijašević (7′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Kazazić (NOVO VRIJEME APFEL)

Olmissum preokretom do trijumfa kod Uspinjače Gimke!

Omiški Olmissum je ostvario izuzetno vrijednu pobjedu na gostovanju kod Uspinjače-Gimke. Momčad Duje Maretića je …

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv …