Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme Apfel slavilo u derbiju kod Futsal Dinama!

Novo Vrijeme Apfel slavilo u derbiju kod Futsal Dinama!

Veliku pobjedu ostvarilo je Novo Vrijeme Apfel u derbiju 13.kola 1.HMNL! Momčad Tea Strunje slavila je na gostovanju kod Futsal Dinama rezultatom 2:4 učvrstivši se tako na vrhu prvoligaške ljestvice. U uzbudljivom susretu ključnim se na koncu pokazala rana faza drugog poluvremena, kada gosti s dva gola Duje Bajrušovića odlaze na 1:3! Domaćin je golom Kanjuha učinio završnicu neizvijesnom, a sve dvojbe otklonjene su tek u poslijednjoj minuti kada Osredkar zabija za konačnih 2:4! Spomenimo i kako je utakmica bila u izravnom televizijskom prijenosu, što nije spriječilo gledatelje da do vrha napune popularnu “Kutiju šibica” i tako nam omoguće sjajnu promociju futsala. Bravo!

Kolo: 13.kolo
Datum: 25.01.2019.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: SD Trešnjevka, Zagreb
Gledatelja: 1500

FUTSAL DINAMO – NOVO VRIJEME APFEL  2:4 (1:1)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Saša Tomić
Treći sudac: Dino Kramar
Četvrti sudac: Boris Stanić
Delegat: Ivan Župan

FUTSAL DINAMO: Karlo Maloševac, Jakov Grcić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Marko Starčević, Danijel Bešlić, Tomislav Hercigonja, trener: Mićo Martić

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Lucas Vinicius De Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Eduardo Farias De Souza, Vinko Nižetić, Saša Babić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Babić (14′), 1:1 Čekol (18′), 1:2 Bajrušović (21), 1:3 Bajrušović (22′), 2:3 Kanjuh (32′), 2:4 Osredkar (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 6 (4+2); Novo Vrijeme Apfel 6 (5+1)

ŽUTI KARTONI: Kanjuh (10′) – FUTSAL DINAMO
Lucas (2′), Kazazić (10′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Duje Bajrušović (NOVO VRIJEME APFEL)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …