Novo Vrijeme Apfel uvjerljivo nadigralo Brod 035!

U susretu 12.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je uvjeljivo slavilo nadigravši Brod 035 rezultatom 7:1! Susret je odlučen u ranoj fazi nastavka. Domaćin je na odmor otišao s prednošću 2:0, a onda s 3 gola u 3 minute dolazi do nedostižnih 5:0! Makarani su u 33.minuti došli do visokih 7:0, a počasni zgoditak za goste postigao je Mirković u 39.minuti za konačnih 7:1!
Makarani su tako nakon poraza u osmini-finala kupa od Vrgorca na sjajan način ušli u proljetni dio prvenstva. Zanimljivo, već u slijedećem kolu Makarane čeka novo gostovanje u Vrgorcu, gdje će imati priliku uzvratiti “nebeskoplavima” za spomenuti poraz. Brod 035 pak nakon ovog poraza čeka novi zahtjevan isit, jer im slijedećeg vikend u goste dolazi lider Split Tommy.

Kolo: 12.kolo
Datum: 17.02.2018.
Vrijeme: 18:45
Dvorana: GSD Makarska
Gledatelja: 400

NOVO VRIJEME APFEL – BROD 035  7:1 (2:0)

Prvi sudac: Miloslav Šimac
Drugi sudac: Josip Knezović
Treći sudac: Stipe Divić
Četvrti sudac: Bartul Divić
Delegat: Marinko Tadić-Šutra

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Ivor Šuljić, Vinko Nižetić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

BROD 035: Darko Milanović, Matej Brkić, Mario Petrović, Matej Gačić, Patrik Mijić, Igor Mirković, Robert Ruhek, Stipo Gavranić, Toni Sedlo, Luka Đerek, Tomislav Kovačević, Almedin Bundavica, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Bajrušović (12′), 2:0 Eduardo (15′), 3:0 Musinov (21′), 4:0 Andrijašević (22′), 5:0 Osredkar (23′), 6:0 Eduardo (29′), 7:0 Andrijašević (33′), 7:1 Mirković (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 9 (4+5); Brod 035 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Musinov (39′) – NOVO VRIJEME APFEL

Robert Grbić novi je igrač Futsal Pule!

Nakon što je još ranije iz Futsal Dinama objavljeno kako Robert Grbić u slijedećoj sezoni …

Pavić najavio ostavku, Babić trener-menager Geniusa!

Splitski Genius prošlu je sezonu okončao kao pobjednik Splitsko-dalmatinske županijske lige, te će u rujnu …