Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme još jednom slavilo protiv Vrgorca!

Novo Vrijeme još jednom slavilo protiv Vrgorca!

U derbiju 18.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je još jednom slavilo protiv Vrgorca. Nakon pobjede 4:2 u četvrtfinalu kupa prije 10 dana, Makarani su večeras ostvarili uvjerljivu pobjedu, te s visokih 4:0 potopili velikog rivala. U prvih 20 minuta bio je to uzbudljiv dvoboj, a Makarani su na odmor otišli s minimalnom prednošću zahvaljujući golu Osredkara iz 15.minute, 0:1! Mogli su gosti do izjednačenja u 18.minuti, no Martinac iz akumulacije ne uspijeva savladati Baškovića. U ranoj fazi nastavka zbog drugog žutog kartona isključen je Suton, a gol Kazazića u 23.minuti  omogućio je domaćinu mirniji nastavak susreta, 2:0! Do kraja su Eduardo i Osredkar zaokružili trijumf domaćina, koji je tako nakon 8 susreta bez pobjede sada u 10 dana dvaput slavio u svebiokovskom derbiju.

Delegat: Ivan Ćapin

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Ivan Mladinov, Lucas Vinicius de Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Eduardo Farias de Souza, Saša Babić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

VRGORAC: Marko Odža, Ante Kraljević, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Toni Jelavić, Ante Babić, Valerije Jurić, Luka Suton, Marko Gašpar, Zdravko Turić, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Dejan Rašić, trener: Pjer Malvasija

STRIJELCI: 1:0 Osredkar (15′), 2:0 Kazazić (23′), 3:0 Eduardo (31′), 4:0 Osredkar (34′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 11 (6+5); Vrgorac 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Bašković (18′), S.Babić (29′), Musinov (34′), Sokol (35′), Bajrušović (35′) – NOVO VRIJEME APFEL