Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme nadigralo Square i prekinulo njihov pobjednički niz!

Novo Vrijeme nadigralo Square i prekinulo njihov pobjednički niz!

U susretu 14.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv dubrovačkog Squarea rezultatom 6:1! Iako oslabljeni neigranjem vratara Baškovića i ponajboljeg igrača Osredkara, Makarani su ostvarili uvjerljivu pobjedu protiv “gospara” koji su u Makarsku došli s pozitivnim nizom od 4 uzastopne pobjede. No ipak, protiv raspoloženih “apfelovaca” pobjedama je došao kraj. Makarani su poveli već u 2.minuti golom kapetana Vukovića, a Bajrušović je u 13.minuti zabio za mirniji odlazak na odmor. Rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka, kada Eduardo i Andrijašević rješavaju pitanje pobjednika zabivši za uvjerljivih 4:0! Gosti su smanjili golom Zarača, da bi domaći do kraja golovima Eduarda i Sokola potvrdili uvjerljivu pobjedu.

Delegat: Antonio Pejić

NOVO VRIJEME APFEL: Jakša Herceg, Mate Vuković, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Nenad Tintor, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Stipe Serdarević, Vinko Nižetić, Ivan Gudelj, Elvis Perković, trener: Teo Strunje

SQUARE: Zoran Primić, Haron Džanković, Adriano Darrer, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Blago Gašpar, Igor Leovski, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 1:0 Vuković (2′), 2:0 Bajrušović (13′), 3:0 Eduardo (30′), 4:0 Andrijašević (32′), 4:1 Zarač (34′), 5:1 Eduardo (35′), 6:1 Sokol (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 8 (4+4); Square 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Musinov (37′), Nižetić (38′) – NOVO VRIJEME APFEL
Cvjetković (37′) – SQUARE

KUP | Crnica u trileru na penale slavila protiv Squarea!

Šibenska Crnica izborila je plasman u četvrtfinale kupa Hrvatske, nakon što je u izuzetno uzbudljivom …

KUP | Dinamo preokretom do pobjede u Slavonskom Brodu!

U dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Futsal Dinamo je slavio na gostovanju u Slavonskom Brodu, izborivši …