Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme potopilo Square i izborilo polufinale!

Novo Vrijeme potopilo Square i izborilo polufinale!

Novo Vrijeme Apfel slavilo je u odlučujućem dvoboju četvrtfinala doigravanja protiv dubrovačkog Squarea, izborivši tako plasman u polufinale gdje ih očekuje dvoboj protiv Futsal Dinama. Makarani su prevođeni trostrukim strijelcemKazazićem nadigrali Square s visokih 6:2, uzvrativši im tako za težak poraz koji su proteklog vikenda pretrpjeli u Gospinom polju.
Već u subotu Novo Vrijeme Apfel očekuje prvi susret polufinala doigravanja u zagrebačkom Domu sportova, dok je za Square ovim porazom gotova sezona u kojoj su plasmanom u doigravanje ostvarili klupske ciljeve.

Delegat: Miroslav Dugeč

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Lucas Vinicius Brito de Santana, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

SQUARE: Zoran Primić, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Blago Gašpar, Igor Leovski, Ante Daničić, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 1:0 Lucas (4′), 1:1 Cvjetković (7′), 1:2 Cvjetković (8′), 2:2 Kazazić (9′), 3:2 Bajrušović (9′), 3:2 Cvjetković (8′), 4:2 Kazazić (32′), 5:2 Kazazić (34′), 6:2 Eduardo (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 6 (5+1); Square 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Musinov (8′) – NOVO VRIJEME APFEL
Tikvica (5′), Gašpar (5′), Daničić (39′) – SQUARE

CRVENI KARTON: Tikvica (30′), Kuraja (33′) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Kazazić (NOVO VRIJEME APFEL)

U uzbudljivom susretu pred oko 800 gledatelja, Novo Vrijeme Apfel je pobjedom nad dubrovačkim Squareom izborilo plasman u polufinale doigravanja, gdje ih čeka zagrebački Dinamo. Makarani su u odlučujućem susretu bili bolji, no gosti imaju za čime žaliti, a iz Makarske odlaze podosta ogorčeni suđenjem Katinića i Grgurevića. Sudački dvojac isključio je dvojicu gostujućih igrača u trenutcima kada se lomila utakmica, te su Makarani na koncu upisali rezultatski uvjerljivu pobjedu.
Poveli su Makarani u 4.minuti majstorskim zgoditkom Brazilca Lucasa, koji je lijepo prebacio Primića i zabio za 1:0! No to nije sputalo goste koji s dva gola u dvije minute dolaze do preokreta. Kapetan cvjetković najprije je iz polukontre zabio za 1:1, a zatim nskon prekida donosi prednost gostima, 1:2! Domaći odgovaraju na isti način; s dva brza gola vraćaju se opet u prednost. Najrpije je nakon auta Kazazić s 10ak metara zabio za 2:2, da bi nedugo zatim Bajrušović udarcem izvana savladao Primića, kojeg je prevario dodir lopte s jednim od obrambenih igrača u bloku. Nakon uzbudljivih 10 minuta u kojima je bilo čak 5 zgoditaka, na slijedeću promjenu rezultata čekali smo jako dugo. U 30.minuti Tikvica je zavrijedio drugi žuti karton, a pri kraju brojčane nadmoći Makarani golom Kazazića dolaze do osjetnije prednosti, 4:2! Već u slijedećoj minuti Kuraja je zaradio izravni crveni karton, a novu brojčanu prednost Makarani koriste i novim golom Kazazića dolaze na korak do trijumfa, 5:2! Gosti su se pokušali igrom s golmanom-igračem vratiti u igru, no bez uspjeha. Eduardo je u 35.minuti zabio za 6:2 i potvrdio plasman Makarana u polufinale.

Dobovec prvak; Kujtim Morina pokorio Sloveniju!

Dobovec Pivovarna Kozel novi je prvak Slovenije! Momčad Kujtima Morine u odlučujućoj je petoj utakmici …

Split Tommy rutinskom pobjedom nad Crnicom na korak do finala!

U prvom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Split Tommy je ostvario očekivanu pobjedu protiv …