Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme u Osijeku slavi plasman u polufinale!

Novo Vrijeme u Osijeku slavi plasman u polufinale!

Novo Vrijeme Apfel još je jednom slavilo protiv Osijek Kelmea, izborivši tako plasman u polufinale doigravanja. Momčad Tea Strunje i u četvrtom je ovosezonskom dvoboju porazila Osijek Kelme, te je osigurala plasman u polufinale gdje ih očekuje zagrebački Nacional. Za Osijek Kelme je pak sezona završena, no iako su ostali bez pobjede u četvrtfinalu, možemo reći da je za Osječane ova sezona bila uspješna.

Kolo: Četvrtfinale (2.utakmica)
Datum: 12.05.2017.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: SD Zrinjevac, Osijek
Gledatelja: 300

OSIJEK KELME – NOVO VRIJEME APFEL  2:5 (0:3)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Adin Hasić
Treći sudac: Mario Lešković
Četvrti sudac: Dalibor Buljić
Delegat: Smiljko Vranić

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Petar Pranjić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Ante Ćurković, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Matej Peharda, Dino Bartolucci, Goran Dakić, Gordan Duvančić, Dino Živković, trener: Marin Smoje

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Ivan Buljan, Mate Vuković, Igor Osredkar, Nejc Hozjan, Duje Bajrušovič, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Sven Horvath, Elvis Perković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Musinov (2′), 0:2 Eduardo (10′), 0:3 Kazazić (11′), 1:3 Nospak (27′), 2:3 Duvančić (27′), 2:4 Kazazić (31′), 2:5 Eduardo (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme  10 (5+5) Novo Vrijeme Apfel 10 (4+6)

ŽUTI KARTONI: Mijić (8′), Duvančić (16′), Pandurević (29′), Horvat (36′) – OSIJEK KELME
Horvat (27′), Vuković (33′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Kazazić (NOVO VRIJEME APFEL)

Novo Vrijeme Apfel je pobjedom u Osijeku izborilo plasman u polufinale doigravanja, gdje ih očekuje zagrebački Nacional. Makarani su velik dio posla u Osijeku obavili u prvih 10ak minuta, kada su stekli kapitalnu prednost (0:3).
Poveli su gosti već u 2.minuti kada Musinov zabija za 0:1! U ujednačenoj igri izrazite prilike se jako teško stvaraju, a u 10.minuti Eduardo zabija za novu slavlje gostiju, 0:2! Niti minutu kasnije Kazazić iz kontre špicem zabija za 0:3, te je već tada bilo jasno da će domaći teško do pobjede. No “bijelo-plavi” se nisu predavali, te se s dva gola u razmaku od samo minute vraćaju u igru. Najprije je Nospak iz slobodnog udarca s 12ak metara zabio za 1:3, da bi nedugo zatim Duvančić vratio utakmicu u neizvijesnost golom za 2:3! No ipak, Kazazić u 31.minuti svojim drugim zgoditkom donosi mirniji nastavak susreta gostima. Pokušaji “bijelo-plavih” da se vrate u utakmicu nisu urodili plodom ponajviše zahvaljujući sjajnom Baškoviću koji je s nekoliko lijepih intervencija sačuvao svoj gol. Pobjedu gostiju potvrdio je Eduardo u 36.minuti golom za 2:5! Do kraja su domaći pokušali s golmanom-igračem, no bez uspjeha. Novo Vrijeme Apfel je proslavilo veliku pobjedu, te će u polufinalu doigravanja igrati protiv Nacionala. Za Osijek Kelme je pak sezona gotova, a plasmanom u doigravanje ostvarene su i klupske ambicije za ovu sezonu.

Pomlađena Hrvatska protiv Kine, Vijetnama i Nizozemske!

Hrvatska malonogometna reprezentacija danas je krenula na put u Kinu gdje sudjeluje na međunarodnnom turniru. …

Hrvatska reprezentacija na međunarodnom turniru u Kini

Hrvatska malonogometna reprezentacija ovog vikenda sudjeluje na međunarodnom turniru u Kini. Changshu je grad domaćin …