Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme velikim preokretom do pobjede protiv Alumnusa!

Novo Vrijeme velikim preokretom do pobjede protiv Alumnusa!

U poslijednjem susretu 16.kola 1.HMNL, Novo Vrijeme Apfel je znatno teže od očekivanog ostvarilo pobjedu na svom parketu protiv zagrebačkog Alumnusa. “Studenti” su imali prednost 2:4, no Makarani su predvođeni Kazazićem u poslijednjoj minuti došli do pobjede. Kada su Makarani s dva gola u 6.minuti došli do prednosti 2:0, malotko je očekivao dramatičan i neizvijestan susret. No gosti su do odmora stigli do izjednačenja, a u nastavku predvođeni raspoloženim Pezeljem i do potpunog preokreta. No nakon isključenja Matana Makarani predvođeni Kazazićem najprije dolaze do izjednačenja, a u poslijednjoj minuti i do pobjede kada Kazazić iz akumulacije zabija za konačnih 5:4!

Delegat: Miroslav Dugeč

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Nenad Tintor, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Toni Pašalić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Stipe Serdarević, Vinko Nižetić, Elvis Perković, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

ALUMNUS: Mario Modrušan, Ivan Matan, Hrvoje Žuvela, Luka Davidović, Martin Borković, Ivan Herceg, Filip Pezelj, Antonio Alfeldi, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Kazazić (6′), 2:0 Nižetić (6′), 2:1 Pezelj (8′), 2:2 Herceg (16′), 2:3 Pezelj (25′), 2:4 Pezelj (26′), 3:4 Vuković (27′), 4:4 Kazazić (31′), 5:4 Kazazić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 10 (5+5); Alumnus 11 (5+6)

ŽUTI KARTON: Nižetić (26′), Kazazić (31′), Bajrušović (39′), Musinov (39′) – NOVO VRIJEME APFEL