Početna | - Naslovna | Olmissum preokretom do trijumfa kod Uspinjače Gimke!

Olmissum preokretom do trijumfa kod Uspinjače Gimke!

Omiški Olmissum je ostvario izuzetno vrijednu pobjedu na gostovanju kod Uspinjače-Gimke. Momčad Duje Maretića je nakon prvih 20 minuta bila u rezultatskom zaostatku, no preokretom u nastavku dolazi do druge ovosezonske pobjede. Gudasić je u 16.minuti doveo Uspinjaču Gimku u vodstvo, te se s minimalnim vodstvom domaćina otišlo na odmor. U nastavku Omišani ranim golom Kusture dolaze do izjednačenja, a sredinom nastavka Pavić na dodavanje Mišerde donosi prednost zeleno-plavima. Sve dvojbe po pitanju konačnog ishoda otklonjene su u 37.minuti kada Sekulić na dodavanje Perišića zabija za potvrdu pobjede Olmissuma, 1-3! Omišani su tako nakon domaćeg poraza od Universitasa upisali novu gostujuću pobjedu, a premijerni prvoligaški trijumf na Ribnjaku tražit će nakon reprezentativne stanke, kada im u goste dolazi dubrovački Square. Uspinjača Gimka je pak nakon tri odigrana kola još uvijek bez pobjede, a ovo im je bio drugi poraz u nizu. Momčad Marinka Mavrovića u slijedećem kolu gostuje na splitskim Gripama, gdje će protiv Splita tražiti prvu ovosezonsku pobjedu.

Delegat: Damir Keser

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Matija Uremović, Silvio Toth, Andrej Pandurević, David Mataja, Ivan Obšivač, Renato Rumbak, Kristijan Postružin, Tino Čirjak, Renato Koturović, Josip Nimac, Ante Piplica, trener: Marinko Mavrović

OLMISSUM: Žarko Luketin, Duje Kustura, Nikola Badrov, Mijo Mišerda, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Matej Horvat, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Valerije Jurić, Mateo Kolobarić, Antonio Sekulić, Josip Bilandžić, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 1-0 Gudasić (16′), 1-1 Kustura (22′), 1-2 Pavić (31′), 2-2 Sekulić (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 5 (3+2); Olmissum 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Obšivač (10′), Koturović (10′)– USPINJAČA GIMKA
Kustura (27′) – OLMISSUM

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Pavić (OLMISSUM)

2.HMNL-zapad | Futsal Pula i Jesenje podijelili bodove u derbiju!

U derbiju 6.kola 2.HMNL-zapad Futsal Pula i Jesenje su u dvorani “Mate Parlov” podijelili bodove …

VIDEO | Novo Vrijeme na otvaranju turnira poraženo od Sportinga

Na otvaranju turnira Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka u ruskom Tyumenu, hrvatski prvak Novo …