Početna | - Naslovna | Olmissum trijumfom kod Futsal Dinama do 2.mjesta!

Olmissum trijumfom kod Futsal Dinama do 2.mjesta!

Omiški Olmissum slavio je u dvoboju 6.kola 1.HMNL na gostovanju kod Futsal Dinama, te se probio na izvrsno 2.mjesto ligaške ljestvice. Debitanti u prvoligaškom natjecanju tako su nastavili sa sjajnim ovosezonskim izdanjima, a isti suparnici susrest će se u srijedu na omiškom Ribnjaku u sklopu četvrtfinalnog dvoboja kupa Hrvatske.
Futsal Dinamo je odlično ušao u utakmicu, te već u 4.minuti dolazi do prednosti kada Čekol na dodavanje Grbića zabija za 1-0! Na odgovor gostiju nismo dugo čekali. Igrala se 6.minuta kada Perišić zabija za 1-1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, iako su i jedni i drugi imali svoje prilike. U uzbudljivoj igri na koncu su gosti ipak došli do pobjede, a trenutak odluke dogodio se u 28.minuti kada na asistenciju Jurline za konačnih 1-2 zabija Kustura. U završnici susreta “modri” su pokušali igrom s golmanom-igračem doći barem do remija, no bez uspjeha. Momčad Duje Maretića ostvarila je zasluženu pobjedu, te s puno optimizma dočekuje dvoboj u srijedu u kojem se traži plasman na završni turnir kupa Hrvatske.

Delegat: Damir Keser

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Dominik Cvišić, Robert Grbić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Hrvoje Penava, Jakov Mudronja, Karlo Maloševac, trener: Alen Jukić

OLMISSUM: Žarko Luketin, Duje Kustura, Nikola Badrov, Mijo Mišerda, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Matej Horvat, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Valerije Jurić, Mateo Kolobarić, Antonio Sekulić, Josip Bilandžić, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 1-0 Čekol (4′), 1-1 Perišić (6′), 1-2 Kustura (28′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 7 (4+3); Olmissum 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Kanjuh (12′), Čekol (13′), Grbić (26′), Đulvat (39′) – FUTSAL DINAMO
Sekulić (10′), Jurić (29′), Perišić (39′), Kustura (39′) – OLMISSUM

IGRAČ UTAKMICE: Stjepan Perišić (OLMISSUM)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …