Početna | - Naslovna | Osijek Kelme novom pobjedom korak bliže doigravanju!

Osijek Kelme novom pobjedom korak bliže doigravanju!

Trećom uzastopnom pobjedom Osijek Kelme je načinio novi korak prema doigravanju. Momčad Marina Smoje je u susretu 16.kola slavila protiv zagrebačke Uspinjače koja je tako i u petom proljetnom susretu ostala bez bodova. Osječani su poveli već u prvoj minuti kada Pandurević na dodavanje Mijića zabija za 1:0! Rezultat je to s kojim se na koncu i otišlo na odmor, a na samom početku nastavka domaći dolaze do novog zgoditka. Mijić je odmjerenim udarcem zabio za 2:0! Gosti se u 28.minuti vraćaju u igru kada Jakopović u 28.minuti zabija za 2:1! Iako su domaći bili bolji, rezultatska neizvijesnost trajala je sve do same završnice, kada Pandurević svojim drugim zgoditkom u 38.minuti zabija za konačnih 3:1! Nastavio je tako Pandurević sa svojim dobrim igrama, te je najzaslužniji za novu pobjedu “bijelo-plavih”. Osječani su tako upisali nova 3 boda, te su iz kola u kolo sve bliže željenom cilju – plasmanu u doigravanje.

Delegat: I.Sović

OSIJEK KELME: Željko Konrad, Matias Mijić, Ante Kundid, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Armando Kajfeš, Matej Grizelj, Goran Dakić, Gordan Duvančić, Aleksandar Živanović, Dino Živković, trener: Marin Smoje

USPINJAČA: Ivan Pavlić, Luka Mravunac, Bruno Jakovljević, Ivan Obšivač, Antun Janeš, Tino Čirjak, Marko Tomić, Marko Starčević, trener: Zdravko Mavrović

STRIJELCI: 1:0 Pandurević (1′), 2:0 Mijić (21′), 2:1 Jakopović (28′), 3:1 Pandurević (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 6 (4+2); Uspinjača 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Čirjak (8′), Jakovljević (13′), Obšivač (21′), Mravunac (22′) – USPINJAČA

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Pandurević (OSIJEK KELME)

Hrvatska s uvjerljivih 4:0 nadigrala Englesku!

Hrvatska futsalska reprezentacija uvjerljivo je slavila u prvom prijateljskom dvoboju na St.George’s Parku protiv domaćina …

UŽIVO | Engleska – Hrvatska

Hrvatska futsalska reprezentacija od 16 sati po lokalnom vremenu (17:00 sati u Hrvatskoj) na St.George’s …