Početna | - Naslovna | Osijek Kelme teže od očekivanog slomio Albonu Potpićan!

Osijek Kelme teže od očekivanog slomio Albonu Potpićan!

Osijek Kelme je u susretu 14.kola 1.HMNL ostvario očekivanu pobjedu, no znatno teže od očekivanog. Momčad Marina Smoje je slavila protiv poslijednjeplasirane Albone Potpićan ’98 rezultatom 7:5. Osječani su nakon prvih 20 minuta imali lijepu prednost (5:2), te je malotko očekivano dramu u nastavku. No gosti predvođeni Husarićem i Kuroltom dolaze do izjednačenja. Radost gostiju kratko je trajala, jer domaći u naredne dvije minute s dva zgoditka dolaze do nove prednosti koju su zadržali do kraja susreta.

Kolo: 14.kolo
Datum: 02.03.2018.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: SD Zrinjevac, Osijek
Gledatelja: 100

OSIJEK KELME – ALBONA POTPIĆAN ’98  7:5 (5:2)

Prvi sudac: M.Horvatek
Drugi sudac: M.Hrženjak
Treći sudac: M.Tomić
Četvrti sudac: D.Bošnjak
Delegat: D.Buljić

OSIJEK KELME: Željko Konrad, Matias Mijić, Ante Kundid, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Ante Ćurković, Matej Grizelj, Aleksandar Živanović, Ivan Čosić, Goran Dakić, Gordan Duvančić, Dino Živković, trener: Marin Smoje

ALBONA POTPIĆAN ’98: Nikola Zahtila, Stefan Živadinović, Michel Bobić, Edi Ljubas, Patrik Drndić, Edi Kurolt, Elvir Husarić, Dalibor Radusin, predstavnik kluba: Ivica Pranjić

STRIJELCI: 1:0 Pandurević (1′), 2:0 Šalaj (5′), 2:1 Radusin (6′), 3:1 Šalaj (13′), 3:2 Živadinović (18′), 4:2 Pandurević (19′), 5:2 Kundid (19′), 5:3 Husarić (23′), 5:4 Kurolt (26′), 5:5 Husarić (28′), 6:5 Dakić (28′), 7:5 Pandurević (29′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 10 (5+5); Albona Potpićan ’98  8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Živanović (8′), Duvančić (13′), Šalaj (31′) – OSIJEK KELME
Radusin (8′), Zahtila (14′), Drndić (14′), Ljubas (25′) – ALBONA POTPIĆAN ’98

CRVENI KARTON: Patrik Drndić (14′) – ALBONA POTPIĆAN ’98

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Pandurević (OSIJEK KELME)

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …