Početna | - Naslovna | Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv susret odigran je u sesvetskom Jelkovcu, a podjela bodova na koncu se doima kao najpravedniji ishod. Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, a ‘studenti’ su poveli već u 1.minuti kada Ivan Matan zabija za 1-0. U 15.minuti prošlosezonski igrač Dinama Matja Rajh prekršajem zaustavlja goste u izglednoj prilici, te je opravdano isključen, a gosti brojčanu prednost vrlo brzo koriste, te golom Čekola na dodavanje Kanjuha dolaze do izjednačenja, 1-1. Mreže su mirovale sve do 23.minute kada premijerni prvoligaški zgoditak za Futsal Dinamo postiže Josip Grubeša i donosi gostima 1-2. Na novo uzbuđenje nismo dugo čekali. Hrvoje Penava je u 24.minuti dobio drugi žuti karton, a Dario Markić zabija za novo izjednačenje, 2-2. Markić je bio vrlo raspoložen, te u 28.minuti na dodavanje Ukalovića donosi novu prednost ‘studentima’, 3-2. No tu nije bio kraj uzbuđenjima. Kanjuh je u 33.minuti zabio za novo izjednačenje i uzbudljivu završnicu u kojoj na koncu ipak nije bilo zgoditaka. Podjela bodova na koncu je ishod koji ostavlja Futsal Dinamo bez pobjede nakon tri odigrana kola. Alumnus je pak u tri odigrana kola upisao po jednu pobjedu, poraz i remi.

Delegat: Alen Huzjak

ALUMNUS: Mario Modrušan, Ivan Matan, Nikola Perković, Luka Davidović, Ante Matan, Dario Markić, Filip Ukalović, Matija Rajh, Filip Pezelj, Dario Šestić, Saša Ledinščak, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Dominik Cvišić, Robert Grbić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Hrvoje Penava, Karlo Maloševac, Tomislav Hercigonja, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 1-0 I.Matan (1′), 1-1 Čekol (16′), 1-2 Grubeša (23′), 2-2 Markić (24′), 3-2 Markić (28′), 3-3 Kanjuh (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 10 (5+5); Futsal Dinamo 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Rajh (5′), Modrušan (23′), Davidović (25′), Markić (28′), A.Matan (35′), I.Matan (37′)– ALUMNUS
Penava (16′), Prgomet (26′), Đulvat (37′), Gagulić (37′) – FUTSAL DINAMO

CRVENI KARTONI: Rajh (15′) – UNIVERSITAS, Penava (24′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Dario Markić (ALUMNUS)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …