Početna | - Naslovna | Porazom od Splita Jesenje jesenski dio okončalo bez pobjede!

Porazom od Splita Jesenje jesenski dio okončalo bez pobjede!

U 11 jesenskih kola Jesenje nije uspjelo ostvariti premijernu prvoligašku pobjedu. Jesenje je na oproštaju od 2018.godine poraženo kod kuće od mlade momčadi Splita, koja je s dvije pobjede u poslijednja dva kola znatno popravila dojam nakon prve polusezone. Momčad Marinka Mavrovića povela je u završnici prvog poluvremena golom Kirevskog, a u nastavku Marić zabija za 0:2! Rezultat se nije mijenjao sve do same završnice susreta kada domaćin najprije golom Švaljeka budi nadu da mogu izbjeći poraz, no u poslijednjoj minuti Splićani golom Tešije otklanjaju sve dvojbe te dolaze do značajne pobjede, 1:3!

Delegat: Valter Siladi

JESENJE: Danijel Končevski, Alen Kovačec, Filip Janžek, Matija Artić, Josip Cvilko, Alen Kovačec, Denis Švaljek, Renato Rumbak, Danijel Vincelj, Filip Hanžić, Kristijan Osredečki, Krešo Puljek, Matija Majcenić, Goran Malogorski, trener: Robert Grdović

SPLIT: Žarko Luketin, Filip Kosor, Duje Vladović, Josip Jurlina, Vicko Radić, Josip Suton, Toni Kirevski, Alen Marić, Luka Tešija, Antonio Sekulić, Luka Pavlović, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Kirevski (20′), 0:2 Marić (24′), 1:2 Švaljek (39′), 1:3 Tešija (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje  2 (1+1); Split 7 (2+5)

ŽUTI KARTONI: Kovačec (27′), Majcenić (33′) – JESENJE; Sekulić (26′) – SPLIT

CRVENI KARTON: Sekulić (35′) – SPLIT

IGRAČ UTAKMICE: Alen Marić (SPLIT)

U Varaždinu održan seminar futsal-sudaca!

Proteklog vikenda u varaždinskom hotelu Turist održan je seminar futsal-sudaca. Seminarom je predsjedao čelni čovjek …

Bruninho – novi Brazilac u momčadi Squarea!

Dubrovački Square danas je objavio novo pojačanje za nastavak prvoligaške sezone. Riječ je o Brazilcu …