Početna | - Naslovna | Vrgorac preokretom do pobjede kod Uspinjače Gimke!

Vrgorac preokretom do pobjede kod Uspinjače Gimke!

U izuzetno uzbudljivom susretu Vrgorac je slavio na gostovanju kod Uspinjače-Gimke preokrenuvši zaostatak s poluvremena 1:0 u pobjedu 2:3! Dvostruki strijelac za domaćina bio je Mataja, dok je kod gostiju dvaput zabio Jelavić. Gol vrijedan velika 3 boda postigao je Kraljević u poslijednjoj minuti susreta.
Ovom pobjedom Vrgorac je “pobjegao” Uspinjači Gimki na 4 boda 2 kola prije kraja ligaškog dijela natjecanja. Uz to, Vrgorčani su došli na bod od drugoplasiranog Squarea, koji će u ponedjeljak gostovati na splitskim Gripama.

Delegat: Vojislav Aladžić

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Matija Uremović, Silvio Toth, Renato Koturović, David Mataja, Franjo Matković, Tino Čirjak, Gordan Duvančić, Ivan Pavlić, trener: Korab Morina

VRGORAC: Marko Odža, Ante Kraljević, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Toni Jelavić, Valerije Jurić, Luka Suton, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Dejan Rašić, trener: Pjer Malvasija

STRIJELCI: 1:0 Mataja ( 9′), 1:1 Jelavić (22′), 1:2 Jelavić (25′), 2:2 Mataja (29′), 2:3 Kraljević (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 9 (4+5); Vrgorac 6 (3+3)

ŽUTI KARTONI: Gudasić (12′), Matković (27′) – USPINJAČA GIMKA

IGRAČ UTAKMICE: Toni Jelavić (VRGORAC)

2.HMNL-jug | Odigrani susreti 2.kola, Trogir i Ombla na vrhu

Odigrani su susreti 2.kola 2.HMNL-jug, a Trogir i Ombla ostaju kao jedine momčadi s maksimalnim …

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …