Početna | - Naslovna | Razigrani Eduardo potopio Uspinjaču!

Razigrani Eduardo potopio Uspinjaču!

Novo Vrijeme Apfel slavilo je sinoć u Sutinskim vrelima protiv Uspinjače rezultatom 3:5, a najzaslužniji za trijumf “apfelovaca” bio je razigrani Eduardo koji je postigao čak 4 zgoditka! Makarani su bili znatno oslabljeni neigranjem Osredkara i Kazazića, no i bez spomenutog dvojca momčad Tea Strunje upisala je bitnu pobjedu kojom je zadržala korak s vodećima.
Dugo su mreže mirovale, a onda sredinom 1.poluvremena gosti u razmaku od 3 minute postižu 3 zgoditka. Najprije je u 11.minuti Eduardo zabio za 0:1, da bi u 13.minuti Eduardo i Hozjan donijeli “apfelovcima” velikih 0:3! No domaći se ne predaju i do odmora dolaze do smanjenja vodstva golom Kubovića za 1:3! U nastavku Uremović u 22.minuti vraća utakmicu u potpunu neizvijesnost (2:3). Rezultat se nije mijenjao sve do 32.minute kada Eduardo svojim novim zgoditkom donosi gostima prednost 2:4! Na koncu smo ipak gledali uzbudljivu završnicu. Piplica je u 38.minuti zabio za 3:4, no nastojanja “žutih” da do kraja dođu do izjednačenja nisu urodila plodom. Naprotiv, Eduardo je svoju veliku večer okrunio još jednim zgoditkom za konačnih 3:5! Bodovi su tako otišli podno Biokova, dok “žuta podmornica” ostaje još uvijek bez pobjede koju su poslijednji put okusili u 13.kolu u Dubrovniku.

Kolo: 20.kolo
Datum: 18.04.2017.
Vrijeme: 21:15
Dvorana: SD Sutinska vrela, Zagreb
Gledatelja: 50

USPINJAČA – NOVO VRIJEME APFEL  3:5 (1:3)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Mario Lešković
Četvrti sudac: Mario Blažin
Delegat: Željko Franić

USPINJAČA: Filip Opuhač, Miguel Gomez Menendez, Bojan Kubović, Matija Uremović, Antonio Jamičić, Marin Šinjori, Ivan Piplica, Mislav Banek, Antun Janeš, Antonio Baričević, trener: Vibor Hulenić

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Ivan Buljan, Mate Vuković, Nejc Hozjan, Duje Bajrušović, Toni Pašalić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Sven Horvath, Elvis Perković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Eduardo (11′), 0:2 Hozjan (13′), 0:3 Eduardo (13′), 1:3 Kubović (15′), 2:3 Uremović (22′), 2:4 Eduardo (32′), 3:4 Piplica (38′), 3:5 Eduardo (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 7 (2+5); Novo Vrijeme Apfel 4 (1+3)

ŽUTI KARTONI: Banek (27′) – USPINJAČA; Vuković (8′), Bajrušović (29′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Eduardo Farias de Souza (NOVO VRIJEME APFEL)

1.HMNL | Poznat raspored natjecanja za novu sezonu

Na danas održanom sjednici Plenuma klubova 1.HMNL održan je ždrijeb natjecanja za novu sezonu. Zagrebački …

Nastavlja se igrački egzodus iz Nacionala. Jelovčić u Napoliju!?

U zagrebačkom Nacionalu ne “cvjetaju ruže” ovog ljeta. Uslijed financijskih problema aktualni prvak ostao je …