Početna | - Naslovna | Razigrani Pele odveo Square do pobjede nad Splitom

Razigrani Pele odveo Square do pobjede nad Splitom

U susretu 5.kola 1.HMNL Square je na svom parketu ostvario treću ovosezonsku pobjedu vrijednu skoka na 2.mjesto prvenstvene ljestvice. Momčad Antuna Bačića je do pobjede predvodio raspoloženi Pele, postigavši “poker zgoditaka” u mrežu gostiju:
Square je odlično ušao u utakmicu, te golovima Gašpara i Pelea dolazi do lijepe prednosti (2-0) već u 6.minuti susreta. Gosti su do odmora smanjili golom Perića, a u nastavku Jefferson vraća stvari na početak (2-2). U 30.minuti isključen je Caputo, ali domaći ne koriste prednost igrača više. No ipak, tada na scenu stupa sjajni Pele, te donosi Squareu vrijednu pobjedu. Na koncu 6-3 i zaslužena pobjeda domaćina, no Splićani su pružili vrlo dobar otpor, te su pokleknuli tek u završnici susreta. Sve to ipak je slaba utjeha Splićanima, koji nakon 5 odigranih kola ostaju na začelju ljestvice s tek jednim osvojenim bodom.

Delegat: Dražen Bumbak

SQUARE: Alen Turuk, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Andre Thiago Grahl Keko, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Blago Gašpar, Leonardo Dos Santos Pele, Mirko Hrkač, Zoran Primić, trener: Antun Bačić

SPLIT: Nikola Čizmić, Božo Sučić, Ricardo Caputo, Jakov Hrstić, Jefferson Goncalves Melo Jezin, Luka Perić, Ante Ćorluka, Toni Kirevski, Alen Marić, Luka Tešija, Vicko Radić, Luka Pavlović, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 1-0 Gašpar (4′), 2-0 Pele (6′), 2-1 Perić (14′), 2-2 Jezin (27′), 3-2 Pele (35′), 4-2 Pele (37′), 4-3 Perić (38′), 5-3 Pele (38′), 6-3 Hrkač (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 7 (6+1); Split 9 (6+3)

ŽUTI KARTONI: Pele (9′), Kuraja (28′), Konsuo (39′) – SQUARE
Jezin (17′), Caputo (20′), Perić (39′), Radić (40′) – SPLIT

CRVENI KARTON: Caputo (30′) – SPLIT

IGRAČ UTAKMICE: Leonardo Dos Santos Pele (SQUARE)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …