Početna | - Naslovna | Split Tommy pobjednik “Kupa grada Šibenika”!

Split Tommy pobjednik “Kupa grada Šibenika”!

Split Tommy pobjednik je “Kupa grada Šibenika”, malonogometnog turnira održanog u šibenskoj dvorani na Baldekinu na kojem su uz Splićane i domaću Crnicu sudjelovali još dubrovački Square i makarsko Novo Vrijeme. Četiri prvoligaške momčadi u Šibeniku su brusile formu za skorašnji početak prvenstvenog natjecanja, a Splićani su opravdali ulogu favorita i obranili lani osvojen naslov.

Fotografija Futsal klub Crnica.

POLUFINALE:
Split Tommy – Square  1:0 (0:0)
Crnica – Novo Vrijeme Apfel  1:1 (0:0), na penale 3:2

U prvom polufinalu Split Tommy je tijesno slavio protiv dubrovačkog Squarea rezultatom 1:0! Jedini zgoditak na susretu djelo je mladog Sekulića minutu prije kraja susreta. U drugom polufinalnom dvoboju Crnica je nakon ruleta penala pobijedila Novo Vrijeme Apfel i osigurala finale protiv Splićana.

ZA 3.MJESTO:
Square – Novo Vrijeme Apfel  5:3 (3:1)

U susretu za 3.mjesto Square je slavio protiv Novog Vremena Apfel rezultatom 5:3! Dubrovčani su do trijumfa došli ponajviše zahvaljujući nadahnutoj igri u prvih 15 minuta susreta, a u pobjedi 5:3 za Dubrovčane je zabijalo 5 različitih strijelaca (Leovski, Nebergoj, Kuraja, Konsuo i Micevski).

FINALE:
Split Tommy – Crnica  4:3 (2:0)

Splićani su opravdali ulogu favorita i osvojili turnir, no otpor domaćina momčad Victora Acoste slomila je tek u samoj završnici susreta. Splićani su golovima Perića poprilično rano stigli do lijepe prednosti (2:0), no Crnica se vratila u igru i zaostatak 3:1 u završnici nadoknadila (3:3). No ipak, Splićani 5 sekundi prije kraja dolaze do pobjede drugim zgoditkom Grcića za konačnih 4:3!

Po završetku finalnog dvoboja dodijeljena su i priznanja. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Ante Mijat (Crnica), najbolji strijelac je Luka Perić (Split Tommy), dok je najbolji vratar Alen Turuk (Square).

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …