Početna | - Naslovna | Split Tommy pobjedom kod Alumnusa do vrha ljestvice!

Split Tommy pobjedom kod Alumnusa do vrha ljestvice!

U poslijednjem susretu 17.kola 1.HMNL Split Tommy je slavio na gostovanju kod Alumnusa, čime je zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice. Splićani su bez većih problema slavili protiv oslabljenog protivnika. Već u 3.minuti Novak je zabio za 0:1, da bi Fideršek s dva gola u dvije minute usmjerio susret. Pajalić je vratio “studente” u igru, no golom Perića Splićani su ipak s osjetnijom prednošću otišli na odmor. U nastavku se rezultat dugo nije mijenjao. Splićani su nakon isključenja Žuvele propustili zabiti s igračem više, a nedugo zatim to kažnjava Pajalić još jednom zabivši za Alumnus, 2:4! No ipak, sve dvojbe po pitanju konačnog ishoda otklonjene su u 39.minuti kada Ćorluka zabija za konačnih 2:5! Spomenimo i kako je u odsustvu kažnjenog trenera Victora Acoste splitsku momčad u ovom susretu vodio njegov pomoćnik Duje Maretić. Splićani su tako ostvarili vrijednu pobjedu kojom su se vratili na vrh ljestvice, dok se Alumnus s trećim porazom u nizu udaljio od doigravanja.

Delegat: Zdenko Paltrinieri

ALUMNUS: Ivan Soldo, Franjo Matković, Hrvoje Žuvela, Domagoj Durlen, Ivan Tvrtko Pajalić, Luka Davidović, Ivan Herceg, Dražen Ilić, Martin Borković, Antonio Alfeldi, Saša Ledinščak, Filip Arkulin, trener: Jakov Ungarov

SPLIT TOMMY: Žarko Luketin, Filip Kosor, Jakov Grcić, Ivan Ivanković, Maro Đuraš, Ante Ćorluka, Josip Suton, Luka Perić, Matej Fideršek, Alen Marić, Tihomir Novak, Nikola Čizmić, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 0:1 Novak (3′), 0:2 Fideršek (7′), 0:3 Fideršek (8′), 1:3 Pajalić (9′), 1:4 Perić (11′), 2:4 Pajalić (35′), 2:5 Ćorluka (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 7 (5+2); Split Tommy 11 (6+5)

ŽUTI KARTONI: Žuvela (7′), Matković (15′), Durlen (16′) – ALUMNUS
Luketin (23′), Fideršek (39′), Suton (40′) – SPLIT TOMMY

CRVENI KARTON: Žuvela (32′) – ALUMNUS

1.HMNL | Utakmicama 9.kola završava jesenski dio sezone!

Utakmicama 9.kola završava jesenski dio prvoligaške sezone! Glavnina dvoboja na rasporedu je danas, dok će …

Novo Vrijeme Apfel i Osredkar laureati Zajednice športskih udruga grada Makarske!

Na jučer održanoj svečanosti Zajednica športskih udruga grada Makarske dodijelila je godišnje nagrade za 2019.godinu, …