Početna | - Naslovna | Split Tommy se pobjedom u Osijeku izjednačio s Futsal Dinamom!

Split Tommy se pobjedom u Osijeku izjednačio s Futsal Dinamom!

U poslijednjem susretu 20.kola 1.HMNL, Split Tommy je na gostovanju u Osijeku osigurao novu pobjedu, čime se bodovno izjednačio s Futsal Dinamom na 2.mjestu ligaške ljestvice. Splićani su pobjedu ostvarili ponajviše zahvaljujući nadahnutoj igri u prvih 20 minuta, kada su osigurali veliku prednost (0:3).

Delegat: Ivan Sović

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Petar Pranjić, Josip Šalaj, Dino Bartoluci, Ante Ćurković, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Matej Peharda, Nikola Eror, Gordan Duvančić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

SPLIT TOMMY: Ivo Jukić, Filip Kosor, Jakov Grcić, Duje Vladović, Jesus Rodriguez Cruz, Ante Ćorluka, Josip Suton, Raphael Bilhalva Mathias, Alen Marić, Renato Koturović, Nikola Čizmić, trener: Victor Acosta Garcia

STRIJELCI: 0:1 Koturović (6′), 0:2 Grcić (10′), 0:3 Suton (14′), 1:3 Horvat (22′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 9 (4+5); Split Tommy 6 (5+1)

ŽUTI KARTONI: Nospak (3′), Duvančić (18′) – OSIJEK KELME; Suton (7′) – SPLIT TOMMY

IGRAČ UTAKMICE: Josip Suton (SPLIT TOMMY)

Domaćin je u ovaj susret ušao oslabljen neigranjem kartoniranog Dakića, no znatno veće izostanke bilježimo u redovima Splićana koji su već duže vrijeme bez ozlijeđenih Luketina, Babića i Grbića.
Splićani su u susret ušli autoritativno i u uvodnim minutama imaju incijativu koju su okrunili zgoditkom u 6.minuti! Suton je proigrao Koturovića koji donosi prednost gostima, 0:1! Nedugo zatim bilježimo novu prijetnju gostiju, no sreća spašava “bijelo-plave” kada Grcić već savladava Mladinu, no lopta odsjeda na gredi! U 10.minuti Grcić se ipak upisuje u strijelce kada na asistenciju Rafinhe zabija za osjetniju prednost gostiju, 0:2! Nedugo zatim greda spašava goste zaustavivši udarac Nospaka. U 14.minuti Splićani dolaze do velikih 0:3 golom raspoloženog Sutona na novu asistenciju Rafinhe. Prednost je to koja je gostima omogućila mirniji ulazak u nastavak susreta, no domaći vrlo rano dolaze do zgoditka kojim oživljavaju nadu u pozitivan ishod. Igrala se 22.minuta kada na asistenciju Duvančića za 1:3 zabija Horvat. Na krilima tog zgoditka “bijelo-plavi” nastavljaju napadati, no bez uspjeha. Prednost koju su gosti stekli u prvih 20 minuta pokazala se nenadoknadivom. Splićani su tako ostvarili veliku pobjedu na uvijek neugodnom gostovanju, bodovno se izjednačivši s Futsal Dinamom na 2.mjestu ljestvice. Već sutra Splićane očekuje novo teško gostovanje u Slavonskom Brodu, gdje će tražiti pobjedu koja bi ih mogla vratiti na 2.mjesto ljestvice. Osijek Kelme je pak slobodan, te će bodove vrijedne plasmana u doigravanje tražiti u poslijednjem kolu kada im u goste dolazi Brod 035.

Predstavljamo | SKALICE KUP 2017.

Na nogometnom igralištu OŠ “Skalice” u Splitu igrat će se malonogometni turnir “Skalice kup …

Može li Novo Vrijeme konačno slaviti protiv Nacionala?

Danas je na rasporedu uzvratni susret polufinala doigravanja između Novog Vremena Apfel i Nacionala Zagreb. …