Početna | - Naslovna | Square nadigrao Brod 035 i ostao na vrhu ljestvice!

Square nadigrao Brod 035 i ostao na vrhu ljestvice!

Dubrovački Square uvjerljivom je pobjedom nastavio pozitivan niz i zasjeo na čelo prvenstvene ljestvice. Momčad Antuna Bačića nadigrala je Brod 035 i tako na najbolji mogući način najavila derbi slijedećeg kola kada idu u goste branitelju naslova iz Makarske.
“Gospari” su poveli u 13.minuti kada Micevski nakon solo-prodora dodaje za Pelea koji zabija za 1:0! U 18.minuti Micevski je još jednom u glavnoj ulozi, no ovoga puta kao strijelac kada se lijepo oslobodio svog čuvara i sa 6-7 metara zabio za 2:0! Raspoloženi makedonski reprezentativac je sjajno 1.poluvreijeme okrunio novim zgoditkom u 20.minuti kada nakon prekida zabija za lijepu prednost domaćina, 3:0! U nastavku domaćinu nije dugo trebalo da nastave gdje su stali. Igrala se 24.minuta kada Đuraš nakon kornera silovito zabija za 4:0! U 27.minuti još jednom je Đuraš u glavnoj ulozi kada postiže svoj drugi zgoditak za velikih 5:0! Rapsodiju “gospara” u poslijednjih su 10 minuta zaključili Nebergoj i Kuraja, zaokruživši sjajnu večer Squarea koji je uvjerljivom pobjedom zasjeo na vrh ligaške ljestvice uoči derbija protiv Novog Vremena Apfel slijedećeg tjedna.

Delegat: Luka Klaić

SQUARE: Zoran Primić, Leonardo Dos Santos, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Adrijan Micevski, Josip Nebergoj, Antonio Konsuo, Blago Gašpar, Maro Đuraš, Ante Daničić, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

BROD 035: Željko Konrad, Almedin Bundavica, Luka Dubac, Matej Gačić, Robert Ruhek, Igor Mirković, Mirko Soldo, Ivan Ivanagić, Tomislav Kovačević, Ivan Tunuković, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Pele (13′), 2:0 Micevski (18′), 3:0 Micevski (20′), 4:0 Đuraš (24′), 5:0 Đuraš (27′), 6:0 Nebergoj (32′), 7:0 Kuraja (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 5 (2+3); Brod 035  6 (4+2)

ŽUTI KARTONI: Dubac (9′), Mirković (20′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Adrijan Micevski (SQUARE)

S kojim igračima Hrvatska ulazi u kvalifikacije za SP?

S kojim igračima Hrvatska ulazi u kvalifikacije za SP? Pitanje je to na koje još …

VIDEO | Hrvatska u Gvatemali jedini put na Svjetskom prvenstvu

Pred nama su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, a Hrvatska će u Dubrovniku u prvom krugu …