Početna | - Naslovna | Square nadvisio Novo Vrijeme Apfel s visokih 6:1!

Square nadvisio Novo Vrijeme Apfel s visokih 6:1!

Dubrovački Square u uzvratnom je susretu četvrtfinala doigravanja nadigrao Novo Vrijeme Apfel, te će o plasmanu u polufinale odlučivati majstorica u Makarskoj. Nakon ujednačenih prvih 20 minuta, u nastavku se utakmica potpuno otvorila, a domaćin je na koncu ostvario rezultatski uvjerljivu pobjedu.
Prvu veliku priliku bilježimo u 3.minuti kada udarac Kazazića zaustavlja vratnica. Nedugo zatim na isti su način uzvratili domaći preko Reze, a u 8.minuti “plavo-crveni” dolaze do prednosti. Igrala se 8.minuta kada nakon slobodnog udarca Bevande na asistenciju Reze za 1:0 zabija Daničić. Uslijedilo je razdoblje inicijative gostiju, no obrana domaćina na čelu s raspoloženim Primićem sačuvala je svoju mrežu. Na odmor se tako otišlo s minimalnom prednošću domaćina. U 22.minuti gosti dolaze do izjednačenja nakon lijepog prodora Eduarda, na čiju asistenciju za 1:1 zabija Osredkar. Nastavila se nakon toga inicijativa gostiju, no Primić je u nekoliko navrata sjajno reagirao. Propusti gostiju kažnjeni su u 29.minuti kada nakon velike pogreške Eduarda na dodavanje Daničića za 2:1 zabija Konsuo. U 32.minuti Rezo maestralnim zgoditkom nakon kornera zabija za 3:1, a sve dvojbe po pitanju konačnog ishoda otklonjene su u 34.minuti kada Konsuo na dodavanje Bevande zabija za nedostižnih 4:1! Odlučuju tada gosti pokušati igrom s golmanom-igračem, no bez uspjeha. Naprotiv, golovima Konsua i Gašpara domaćin je okrunio veliku pobjedu i na koncu slavio s uvjerljivih 6:1!

Delegat: Mirko Vrcan

SQUARE: Zoran Primić, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Blago Gašpar, Igor Leovski, Ante Daničić, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Lucas Vinicius Brito de Santana, Jakša Herceg, trener:  Teo Strunje

STRIJELCI: 1:0 Daničić (8′), 1:1 Osredkar (22′), 2:1 Konsuo (29′), 3:1 Rezo (32′), 4:1 Konsuo (34′), 5:1 Konsuo (37′), 6:1 Gašpar (37′)

AKUMULIRANI PRKRŠAJI: Square 7 (4+3); Novo Vrijeme Apfel 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Tikvica (26′) – SQUARE
Osredkar (18′), Andrijašević (33′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Stjepan Rezo (SQUARE)

Dobovec prvak; Kujtim Morina pokorio Sloveniju!

Dobovec Pivovarna Kozel novi je prvak Slovenije! Momčad Kujtima Morine u odlučujućoj je petoj utakmici …

Split Tommy rutinskom pobjedom nad Crnicom na korak do finala!

U prvom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Split Tommy je ostvario očekivanu pobjedu protiv …