Početna | - Naslovna | Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna Bačića zasjela na vrh prvenstvene ljestvice. Sami početak utakmice nije sugerirao da ćemo gledati izuzetno dramatičnu završnicu u Gospinom polju. Square je poveo već u prvoj minuti golom Keka, a golovima Džankovića i Gašpara dubrovačka je momčad sredinom prvog poluvremena imala velikih 3-0, te se doimalo da će bez većih problema ostvariti novu pobjedu. No ipak, Šibenčani s dva gola u dvije minute preko Šamije i Vukovića dolaze do 3-2 i vraćaju utakmicu u neizvijesnost. Đuraš u 18.minuti zabija za 4-2 i mirniji odlazak svoje momčadi na odmor. U nastavku se rezultat dugo nije mijenjao, a onda u završnih šest minuta dolazimo do drame. Pavičić je u 34.minuti doveo goste do minimalnog zaostatka, a dvije minute kasnije Pele vraća dva gola prednosti za Square. Srpski reprezentativac Miloš Stojković debitirao je u dresu Crnice, te s dva gola u jednoj minuti vraća stvari na početak, 5-5. Doimalo se tada da će Šibenčani neporaženi napustiti Gospino polje, no u poslijednjoj minuti brazilska kombinacija donosi ‘gosparima’ trijumf vrijedan skoka na vrh ljestvice. Pele je na dodavanje Keka zabio svoj drugi zgoditak večeras i prometnuo se u junaka susreta. Nastojanja Šibenčana da se do kraja susreta još jednom vrate u egal nisu urodila plodom. Dubrovčani su proslavili veliku pobjedu u premijernom ovosezonskom nastupu pred svojim navijačima.

Delegat: Tihomir Grabovac

SQURE: Zoran Primić, Leonardo Dos Santos Pele, Haron Džanković, Mirko Hrkač, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Andre Thiago Grahl Keko, Josip Nebergoj, Blago Gašpar, Maro Đuraš, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Robert-Vinko Pavičić, Dragan Vuković, Miloš Stojković, Bruno Žilić, Tony Rubelj, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1-0 Keko (2′), 2-0 Džanković (7′), 3-0 Gašpar (10′), 3-1 Šamija (13′), 3-2 Vuković (14′), 4-2 Đuraš (18′), 4-3 Pavičić (34′), 5-3 Pele (36′), 5-4 Stojković (38′), 5-5 Stojković (38′), 6-5 Pele (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square (4+3); Crnica (2+5)

IGRAČ UTAKMICE: Leonardo Dos Santos Pele (SQUARE)

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …