Početna | - Naslovna | Square velikim preokretom do trijumfa kod Alumnusa!

Square velikim preokretom do trijumfa kod Alumnusa!

Zagrebački Alumnus je u susretu 14.kola 1.HMNL protiv dubrovačkog Squarea nastavio negativan niz, gdje je već 4 mjeseca bez prvoligaške pobjede! Podsjetimo, Alumnus je u uvodna 2 kola ostvario pobjede, da bi u narednih 12 kola momčad Jakova Ungarova ostvarila 5 remija i 7 poraza.
Danas su “studenti” sjajno ušli u utakmicu. Već u prvoj minuti Alumnus je golovima Markića i Pezelja imao lijepu prednost, no najprije je u završnici prvog poluvremena Bruninho svojim prvenstvenim prvijencem smanjio na 2:1, da bi u nastavku Pele s dva zgoditka režirao potpuni preokret gostiju vrijedna 3 boda.

Delegat: Dario Žgrablić

ALUMNUS: Mario Modrušan, Domagoj Durlen, Ivan Matan, Dražen Ilić, Dario Markić, Ante Matan, Nikola Perković, Ivan Herceg, Filip Pezelj, Dario Šestić, Saša Ledinščak, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

SQUARE: Zoran Primić, Leonardo Dos Santos Pele, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Damjan Šulić, Adriano Darrer, Matej Perić, Blago Gašpar, Bruno Sarruf Guimaraes Bruninho, Maro Đuraš, Niko Zrilić, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 1:0 Markić (1′), 2:0 Pezelj (1′), 2:1 Bruninho (20′), 2:2 Pele (36′), 2:3 Pele (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 6 (5+1); Square 4 (3+1)

ŽUTI KARTONI: Perković (11′), Pezelj (27′) – ALUMNUS

IGRAČ UTAKMICE: Leonardo Dos Santos Pele (SQUARE)

Heroji 2007 i Split u finalu juniorskog prvenstva Hrvatske!

Heroji 2007 i Split igrat će u finalu juniorskog prvenstva Hrvatske! Nakon uvjerljivih pobjeda u …