Početna | - Naslovna | Trijumfom u srcu Slavonije, Crnica produljila agoniju Osijeka!

Trijumfom u srcu Slavonije, Crnica produljila agoniju Osijeka!

U susretu 9.kola 1.HMNL Crnica je slavila na gostovanju u Osijeku rezultatom 3:5! Produljila se tako agonija Osječana koji već 8 susreta ne znaju za pobjedu, dok je Crnica ovim trijumfom zasjela na visoko 3.mjesto ligaške ljestvice.

Delegat: Franjo Jelčić

OSIJEK KELME: Antonio Pavlović, Matias Mijić, Miran Horvat, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Bojan Gvozdenović, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Ivica Majić, Robert Nospak, Bruno Švitek, Kristijan Krajček, Goran Dakić, Dino Živković, trener: Marin Smoje

CRNICA: Robert Mišković, Josip Vukičević, Ivan Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Marinko Šamija, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Antonio Perić, Josip Radić, Niko Škugor, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Perić (1′), 0:2 N.Škugor (5′), 0:3 Vukičević (6′), 1:3 Nospak (12′), 2:3 Horvat (14′), 2:4 Vuković (21′), 2:5 Subotić (27′), 3:5 Krajček (29′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 8 (5+3); Crnica 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Horvat (5′), Kajfeš (30′), Majić (38′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)

Gosti su praktički od prve do poslijednje minute imali rezultatsku prednost. Perić je ranim zgoditkom omogućio gostima mirnoću i kontrolu susreta, a kada je Niko Škugor iz lijepe akcije nakon prekida zabio za 0:2 bilo je jasno da će Osječani teško do pobjede. Nedugo zatim prednost gostiju povećava Vukičević golom za velikih 0:3! Sjajno otvaranje susreta od strane gostiju, no domaćin se kasnije konsolidirao i s dva zgoditka unutar 3 minute vraća utakmicu u vode neizvijesnosti. Prošlosezonski igrač Crnice vratio se u Osijek i zabija za 1:3! Riječ je naravno o Robertu Nospaku. U 14.minuti Horvat zabija za 2:3, te se kod “bijelo-plavih” probudila nada u preokret. Do odmora su obe momčadi igrale s 5 akumuliranih prekršaja, no rezultat se nije mijenjao. No u nastavku gosti ponovno postižu rani gol. Nakon lijepe akcije Šamija za 2:4 zabija Vuković, a nekoliko minuta kasnije Vuković je u ulozi asistenta, a Subotić zabija za 2:5 i dovodi Šibenčane na prag velike pobjede. Osječani su do kraja uspjeli tek ublažiti poraz golom Krajčeka za 3:5, no gosti su sačuvali prednost, te na koncu proslavili veliku pobjedu.

Novo Vrijeme uvjerljivom pobjedom u Brodu okrunilo sjajnu jesen!

Novo Vrijeme Apfel je u susretu 11.kola uvjerljivo slavilo u Slavonskom Brodu, okrunivši tako sjajnu …

Crnica u Dubrovniku upisala šesti jesenski remi!

Šibenska Crnica je u 11.kolu upisala šesti ovosezonski remi! Momčad Mladena Perice-Štrle s pravom krasi …