Početna | - Naslovna | U Squareu složni: “Razočarani smo, no Vrgorac je zaslužio finale!“

U Squareu složni: “Razočarani smo, no Vrgorac je zaslužio finale!“

Nakon poraza u polufinalu doigravanja od Vrgorca, u Squareu nisu krili razočarenje. Imao je Square u Vrhorcu sjajnu podršku svojih navijača, no ono što su uspjeli protiv Splita u četvrtfinalu nisu uspjeli ponoviti u polufinalu protiv Vrgorca. Poraz u Gospinom polju po mišljenju je mnogih aktera bio ključan za raplet ove polufinalne serije.

Antun Bačić: “Mislim da smo odigrali jednu kaotičnu utakmicu pred fantastičnim navijačima, kako njihovim tako i našim kojih je došlo preko 100 iz Dubrovnika. Želim im se svima ovom prilikom zahvaliti, jer bilo je lijepo izići na parket i osjetiti njihovu podršku u Vrgorcu. Međutim, ni to nam nije pomoglo. Moram biti iskren i priznati da je Vrgorac u ova dva susreta bio bolja momčad, te je u potpunosti zaslužio plasman u finale. Prijelomni trenutak susreta bio je njihov zgoditak nakon kornera za 3:2. Bez obzira što su oni vrlo rano došli do osjetne prednosti, mi smo od sredine prvog poluvremena preuzeli inicijativu i počeli dominirati. Do poluvremena smo smanjili, početkom drugog poluvremena i izjednačili, no u tom našem naletu dogodio se taj zgoditak, gdje je Jelavić fantastično pogodio nakon kornera i to nas je presjeklo. To nam se nije smjelo dogoditi, te kad nas je već to toliko presjeklo, možda to i govori da nemamo kvalitetu igrati finale prvenstva Hrvatske. Bez obzira na poraz u prvom susretu, bio sam uvjeren da ćemo izboriti finale. Čestitam Vrgorcu, koji je zasluženo slavio bez Sutona, što im je zasigurno bio velik nedostatak. Neću koristiti frazu da su oni htjeli više, no na terenu su od prve do poslijednje minute bili borbeniji, nametnuli su nam svoju igru i treba im od srca čestitati i poželjeti svu sreću u finalu. Na nama ostaje da se posložimo za slijedeću sezonu i pokušamo učiniti korak više.“

Stjepan Rezo: “Razočarani smo, jer smo vjerovali da možemo dobiti Vrgorca i izboriti finale. I dalje sam mišljenja da možemo dobiti Vrgorca, no iznenadio nas je potpuno drugačiji pristup od susreta protiv Splita. Vrgorac nas je dobio na iskustvo i borbenost, mi smo obe utakmice malo zakazali i mislim da Vrgorac na koncu zasluženo ide u finale. Nedostajao nam je Đuraš koji je važna karika u našoj momčadi. Naš presing na njihovu prvu liniju nije bio na potrebnoj razini, a njihovo iskustvo i na koncu i sreća donijeli su im pobjedu. Zahvaljujem se ovim putem i svim ljudima iz Dubrovnika koji su nas u velikom broju ovdje došli podržati. Ostaje žal, no nadamo se da dogodine možemo više. Mislim da smo dosta napredovali, da je trener Bačić je uveo stil igre koji je mnoge iznenadio i vjerujem kako ćemo slijedeće sezone još više napredovati.“

Hrvoje Cvjetković: “Razočaran sam jer smo očekivali više, al činjenica je da nismo bili pravi. Loše smo otvorili utakmicu, primili smo dva gola i promašili penal, no uspjeli smo se vratiti. Trenutak dekoncentracije u obrani i opet su poveli, otišli na 4:2 i bilo je teško vratiti se u utakmicu. No ipak, kad se sve zbroji Vrgorac je ipak zasluženo slavio. Imali smo prednost domaćeg parketa i ovaj smo dvoboj izgubili doma. Teško je vaditi se ovdje u Vrgorcu pred prepunim tribinama. Imali smo i mi sjajnu podršku, te se zahvaljujem svima koji su došli ovdje podržati nas. Radi navijača bi volio da smo dobili, jer bi Gospino polje bilo krcato u majstorici, no što je tu je. Čekamo novu sezonu za nove pobjede.“

Dobovec korak do Final Foura, Sparta tijesno poražena od Barcelone

Jučer je utakmicama u grupi “A” započelo natjecanje Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Dobovec …

Novo Vrijeme Apfel u Ligi prvaka uz izravnni prijenos HTV-a!

Sjajne vijesti za sve zaljubljenike u futsal, a pogotovo za navijače Novog Vremena Apfel. Osiguran …