Početna | - Naslovna | Universitas slavio na gostovanju u Slavonskom Brodu!

Universitas slavio na gostovanju u Slavonskom Brodu!

Splitski Universitas ostvario je izuzetno vrijednu pobjedu u Slavonskom Brodu! Splitski “studenti” porazili su Brod 035 i bodovno se izjednačili s Uspinjačom Gimkom na visokom 4.mjestu ligaške ljestvice. Splićani su poveli golom Tustonjića u 6.minuti, no domaćin do odmora dolazi do preokreta, te golovima Ivanagića i Čavara ima 2:1 nakon prvih 20 minuta. U ranoj fazi nastavka Tustonjić vraća stvari na početak, da bi sredinom nastavka Jurjević zabio za potpuni preokret, 2:3! Golom Šunjića gosti dolaze do povećanja prednosti u 34.minuti, no samo minutu kasnije domaćin se drugim zgoditkom Ivanagića vraća u utakmicu. Do kraja se ipak rezultat nije mijenjao. Brod 035 je porazom i teoretski ostao bez izgleda da sačuva prvoligaški status, dok je Universitas pobjedom na uvijek neugodnom gostovanju otvorio sebi velike mogućnosti u lovu na što bolji plasman u poslijednja dva kola.

Delegat: Damir Vargović

BROD 035: Tomislav Kovačević, Aleksandar Munjiza, Almedin Bundavica, Matej Gačić, Igor Mirković, Matej Brkić, Ivan Tunuković, Ivan Ivanagić, Luka Dubac, Dražen Čavar, Željko Konrad, trener: Ivica Ćorluka

UNIVERSITAS: Franko Bilić, Ante Mijić, Jure Trivković, Ecio Jurjević, Mario Taći, Ante Peša, Ante Crnjac, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, trener: Hrvoje Budimir

STRIJELCI: 0: Tustonjić (6′), 1:1 Ivanagić (14′), 2:1 Čavar (19′), 2:2 Tustonjić (22′), 2:3 Jurjević (31′), 2:4 Šuljić (34′), 3:4 Ivanagić (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 6 (4+2); Universitas 8 (6+2)

ŽUTI KARTONI: Čavar (13′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Tustonjić (UNIVERSITAS)

Saša Tomić i Nikola Jelić na završnici Lige prvaka u Kazahstanu

Hrvatski futsal i sudačka organizacija hrvatskog futsala dobila je novo veliko priznanje. Hrvatski sudački dvojac …

VIDEO | Pratimo uživo odlučujuće dvoboje za plasman u polufinale

U Puli je se igra završni turnir juniorskog prvenstva Hrvatske. Nakon jučerašnjih dvoboja gdje su …