Početna | - Naslovna | Universitas u Krapini ostvario novu pobjedu!

Universitas u Krapini ostvario novu pobjedu!

U susretu 17.kola splitski Universitas je slavio na gostovanju kod Jesenja, osvojivši tako velika 3 boda s kojima “studenti” zadržavaju 5 bodova prednosti ispred gradskog rivala Splita u borbi za što bolju poziciju uoči doigravanja. Štoviše, ni Uspinjača Gimka, Futsal Dinamo i Vrgorac nisu neuhvatljivi za debitantsku momčad u prvoligaškom društvu, koja u svojoj premijernoj prvoligaškoj sezoni bilježi zapažene rezultate.
Splićani su poveli u 14.minuti golom Ecia Jurjevića, čiji se dolazak na posudbu iz Splita pokazuje kao pun pogodak. Dugo je na semaforu svijetlilo 0:1, a onda u poslijednjih 8 minuta čak 8 golova! Mijić je zabio za 0:2, no Gamilec u 35.minuti vraća domaćina u igru (1:2). Golovima Tustonjića i Mora u 36.minuti gosti dolaze do osjetnije prednosti (1:4), no domaćin se ne predaje, te preko Majcenića i Gamileca dolazi na korak do izjednačenja. No ipak, dalje nije išlo. Gosti su golovima Tustonjića i Trivkovića potvrdili veliku pobjedu, te Jesenje potisnuli korak bliže povratku u drugoligaško društvo.

Delegat: Valter Siladi

JESENJE: Danijel Končevski, Ivica Majić, Alen Kovačec, Eugen Gudek, Filip Janžek, Matija Artić, Marko Strabić, Josip Cvilko, Denis Gamilec, Krešo Puljek, Matija Majcenić, Matija Habjanec, trener: Robert Grdović

UNIVERSITAS: Franko Bilić, Ante Mijić, Jure Trivković, Ante Crnjac, Mario Taći, Ecio Jurjević, Nikola Moro, Tonći Bokan, Marijan Tunjić, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, trener: Hrvoje Budimir

STRIJELCI: 0:1 Jurjević (14′), 0:2 Mijić (33′), 1:2 Gamilec (35′), 1:3 Tustonjić (36′), 1:4 Moro (36′), 2:4 Majcenić (38′), 3:4 Gamilec (39′), 3:5 Tustonjić (40′), 3:6 Trivković (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje 5 (3+2); Universitas 9 (3+6)

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Tustonjić (UNIVERSITAS)

Olmissum u svečarskom ozračju u dvoboju s Našicama

Nakon što je proteklog vikenda omiški Olmissum remijem na gostovanju kod Futsal Pule osigurao plasman …