Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo u gradskom derbiju do prve ovosezonske pobjede!

Futsal Dinamo u gradskom derbiju do prve ovosezonske pobjede!

U zagrebačkom derbiju odigranom u zagrebačkom Domu sportova, Futsal Dinamo je slavio protiv Uspinjača Gimke rezultatom 4:2 upisavši tako prvu ovosezonsku pobjedu. U odsustvu trenera Miće Martića, zagrebački “modri” su tako nanijeli prvi ovosezonski poraz momčadi Koraba Morine, koja je tako 1.mjesto na ljestvici prepustila dubrovačkom Squareu. U zanimljivoj utakmici mreže su mirovale u prvih 20 minuta, no u nastavku potpuno drugačija slika. Dinamo je već u 22.minuti poveo golom Penave, no gosti vrlo brzo dolaze do preokreta golovima Duvančića i Mataje. Rezultat se nije mijenjao sve do završnih 5 minuta kada Dinamo uzvraća i preokretom dolazi do prve ovosezonske pobjede. Prgomet je u 36.minuti izjednačio rezultat, a 2 minute kasnije Gagulić dovodi Dinamo na prag pobjede koju je u poslijednjoj minuti potvrdio Čekol golom za konačnih 4:2!

Kolo: 4.kolo
Datum: 26.10.2018.
Vrijeme: 19:00
Dvorana: SD Dom sportova, Zagreb
Gledatelja: 500

FUTSAL DINAMO – USPINJAČA GIMKA  4:2 (0:0)

Prvi sudac: Andrej Topić
Drugi sudac: Ivan Mujan
Treći sudac: Boris Stanić
Četvrti sudac: Frane Mijač
Delegat: Vojislav Aladžić

FUTSAL DINAMO: Karlo Maloševac, Dominik Cvišić, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Matija Rajh, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Juraj Fabijanić

USPINJAČA GIMKA: Ivan Pavlić, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Antonijo Papac, Silvio Toth, Antonio Jamičić, Dario Markić, David Mataja, Bruno Jakovljević, Tino Čirjak, Renato Koturović, Gordan Duvančić, Franko Jamičić, trener: Korab Morina

STRIJELCI: 1:0 Penava (22′), 1:1 Duvančić (25′), 1:2 Mataja (29′), 2:2 Prgomet (36′), 3:2 Gagulić (38′), 4:2 Čekol (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 7 (5+2); Uspinjača-Gimka 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Kanjuh (9′), Čekol (18′) – FUTSAL DINAMO