Početna | - Naslovna | Uspinjača-Gimka još jednom bolja od Futsal Dinama!

Uspinjača-Gimka još jednom bolja od Futsal Dinama!

Nakon pobjede u dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Uspinjača-Gimka je još jednom slavila protiv Futsal Dinama, čime ih je prestigla na prvenstvenoj ljestvici. Momčad Koraba Morine u srijedu je u dramatičnom susretu slavila rezultatom 5:4 i osigurala plasman u četvrtfinale, a danas je novu pobjedu ostvarila u susretu za bodove.
Uspinjača je rano došla do prednosti. Igrala se 3.minuta kada Toth spretno reagira u kaznenom prostoru gostiju i zabija za 1:0! Rezultat se nije mijenjao sve do 24.minute, kada Kanjuh na dodvanje Penave zabija za 1:1! No ipak, radost domaćin nije bila dugog vijeka. Igrala se 3.minuta kada Mataja spretnom reakcijom na poziciji pivota zabija za 2:1! Mataja se lijepo oslobodio svog čuvara i lobom prebacio Hercigonju koji nije mogao do lopte. Uspinjača-Gimka je odigrala jako dobru utakmicu, ostvarila pobjedu kojom je preskočila Dinamo na ljestvici.

Kolo: 15.kolo
Datum: 16.02.2019.
Vrijeme: 20:30
Dvorana: SD Trešnjevka, Zagreb
Gledatelja: 250

USPINJAČA GIMKA – FUTSAL DINAMO  2:1 (1:0)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Nikola Jelić
Treći sudac: Mislav Džeko
Četvrti sudac: Valentin Jakovac
Delegat: Vojislav Aladžić

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Matija Uremović, Silvio Toth, Renato Koturović, David Mataja, Franjo Matković, Tino Čirjak, Gordan Duvančić, Ivan Pavlić, trener: Korab Morina

FUTSAL DINAMO: Tomislav Hercigonja, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 1:0 Toth (3′), 1:1 Kanjuh (34′), 2:1 Mataja (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 10 (5+5); Futsal Dinamo 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Mužar (25′), Matošević (39′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: David Mataja (USPINJAČA GIMKA)

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …