Početna | - Naslovna | Uspinjača-Gimka nadigrala Brod 035 i zasjela na 4.mjesto!

Uspinjača-Gimka nadigrala Brod 035 i zasjela na 4.mjesto!

U poslijednjem susretu 13.kola 1.HMNL Uspinjača-Gimka je nadigrala Brod 035 i zasjela na visoko 4.mjesto ligaške ljestvice. Domaćin je poveo već u 1.minuti kada Čirjak zabija za 1:0, no na promjenu rezultata čekalo se sve do 32.minute kada momčad Koraba Morine golovima Duvančića i Matkovića dolazi do osjetnije prednosti. Gosti tada prelaze na igru s golmanom-igračem, no bez uspjeha. Naprotiv, domaćin je u završnici susreta golovima Koturovića i Matkovića potvrdio veliku pobjedu.

Delegat: Željko Franić

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Marino Jedvaj, Antonijo Papac, Franjo Matković, Antonio Jamičić, Josip Brkić, Matija Uremović, Bruno Devčić, Tino Čirjak, Renato Koturović, Gordan Duvančić, Ivan Pavlić, trener: Korab Morina

BROD 035: Željko Konrad, Almedin Bundavica, Luka Dubac, Mario Petrović, Matej Gačić, Emilko Janković, Igor Mirković, Matej Brkić, Ivan Ivanagić, Dražen Čavar, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Čirjak (1′), 2:0 Duvančić (32′), 3:0 Matković (32′), 4:0 Koturović (38′), 5:0 Matković (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 10 (5+5); Brod 035  6 (3+3)

ŽUTI KARTONI: Petrović (25′), Mirković (36′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Franjo Matković (USPINJAČA GIMKA)

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 10.kola, pobjede vodećeg dvojca!

Odigrani su susreti 10.kola 2.HMNL-istok, a vodeći dvojac ostvario je nove pobjede, čime se nastavlja …

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …