Početna | - Naslovna | Uspinjača Gimka ostala bez pobjede protiv Osijeka!

Uspinjača Gimka ostala bez pobjede protiv Osijeka!

U susretu 18.kola 1.HMNL Uspinjača-Gimka je ugostila Osijek Kelme, poslijednjeplasiranu momčad lige, te se očekivala nova pobjeda momčadi Koraba Morine. No futsal je nepredvidiv sport, pa su tako već otpisani Osječani iznenadili Uspinjaču Gimku izborivši remi 2:2! Uspinjača Gimka je povela u 9.minuti golom Gudasića, a rezultat se nije mijenjao sve do 33.minute kada Banek zabija za 2:0! Činilo se tada da će momčad Koraba Morine ostvariti novu pobjedu, no gosti igrom s golmanom-igračem u 36.minuti postižu dva zgoditka, te dolaze do izjednačenja.
Uspinjača Gimka je tako propustila veliku priliku da pobjedom preuzme 3.mjesto ligaške ljestvice, dok su Osječani osvojili bod koji im u konačnici neće mnogo značiti, no pokazali su da usprkos položaju na ljestvici još uvijek mogu iznenaditi favorizirane momčadi.

Kolo: 18.kolo
Datum: 09.03.2019.
Vrijeme: 14:30
Dvorana: SD Trešnjevka, Zagreb
Gledatelja: 60

USPINJAČA GIMKA – OSIJEK KELME  2:2 (1:0)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Mislav Džeko
Treći sudac: Filip Mijač
Četvrti sudac: Stjepan Harastija
Delegat: Željko Trdišević

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Matija Uremović, Silvio Toth, Renato Koturović, David Mataja, Franjo Matković, Tino Čirjak, Gordan Duvančić, Ivan Pavlić, trener: Korab Morina

OSIJEK KELME: Dino Živković, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Petar Pedić, Filip Petrušić, Robert Nospak, Matej Govorko, trener: Saša Voldin

STRIJELCI: 1:0 Gudasić (9′), 2:0 Banek (33′), 2:1 Pandurević (36′), 2:2 Šalaj (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 5 (4+1); Osijek Kelme 2 (1+1)

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Pandurević (OSIJEK KELME)

Alen Vuković iz Vrgorca prešao u Murter!

Nakon prošlotjednog angažmana Mirka Vrcana na mjesto trenera prve momčadi, MNK Murter je danas objavio …

Sparta angažmanom Kocića potvrdila velike ambicije!

Mladen Kocić novi je igrač Sparte iz Praga! Srpski reprezentativac i nekadašnji igrač zagrebačkog Nacionala …