Početna | - Naslovna | Uspinjača Gimka preokretom do pobjede kod Crnice!

Uspinjača Gimka preokretom do pobjede kod Crnice!

Uspinjača-Gimka je ostvarila vrijednu pobjedu na gostovanju u Šibeniku! Momčad Koraba Morine slavila je kod Crnice rezultatom 2:4, preokrenuvši zaostatak 2:1!
Gosti su rano poveli. Igrala se 3.minuta kada je suđen indirekt zbog vraćanja lopte Radaju (uz burne prosvjede domaćih), a Banek zabija za 0:1! Crnica je vrlo brzo uzvratila preko Subotića, koji iz slobodnog udarca savladava Vukovića za 1:1! Potpuni preokret Crnice potpisuje Protega golom u 10.minuti za 2:1! No ipak, na odmor se otišlo s izjednačenim rezultatom, jer neopreznost obrane domaćih u 13.minuti kažnjava Gudasić zabivši na drugoj vratnici za 2:2! U 28.minuti gosti dolaze do prednosti. Domaći su tražili prekršaj na Vukičeviću, no suci se nisu oglasili, te Banek svojim drugim zgoditkom donosi gostima 2:3! Crnica je sve snage stavila u napad, no bez uspjeha. Štoviše, u završnici susreta nastojanja domaćina da dođe do izjednačenja kažnjava vratar Vuković zabivši duboko sa svoje polovice u prazan gol za konačnih 2:4! Uspinjača Gimka je odnijela velika 3 boda iz Šibenika, a domaći su ostali silno ogorčeni na suđenje splitskog sudačkog dvojca.

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Filip Radaj, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Ante Mijat, Dragan Vuković, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Robert Mišković, trener: Mladen Perica-Štrla

USPINJAČA GIMKA: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Matija Uremović, Silvio Toth, Renato Koturović, David Mataja, Franjo Matković, Tino Čirjak, Gordan Duvančić, Ivan Pavlić, trener: Korab Morina

STRIJELCI: 0:1 Banek (3′), 1:1 Subotić (4′), 2:1 Protega (10′), 2:2 Gudasić (13′), 2:3 Banek (28′), 2:4 Vuković (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 9 (5+4); Uspinjača Gimka 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Radić (9′), Vuković (13′), Vukičević (25′) – CRNICA
Koturović (7′), Uremović (11′), Duvančić (27′), Vuković (28′) – USPINJAČA GIMKA

IGRAČ UTAKMICE: Mislav Banek (USPINJAČA GIMKA)

Alen Vuković iz Vrgorca prešao u Murter!

Nakon prošlotjednog angažmana Mirka Vrcana na mjesto trenera prve momčadi, MNK Murter je danas objavio …

Sparta angažmanom Kocića potvrdila velike ambicije!

Mladen Kocić novi je igrač Sparte iz Praga! Srpski reprezentativac i nekadašnji igrač zagrebačkog Nacionala …