Početna | - Naslovna | Uspinjača na krilima Jamičića do pobjede kod Alumnusa!

Uspinjača na krilima Jamičića do pobjede kod Alumnusa!

U zagrebačkom derbiju u sklopu 21.kola 1.HMNL; Uspinjača je trijumfom nad Alumnusom prekinula negativan niz i ostvarila prvu pobjedu nakon 7 kola bez pobjede. “Žutu podmornicu” je do pobjede predvodio sjajni Antonio Jamičić postigavši 4 zgoditka.
Alumnus vrlo dobro ulazi u susret, te u 7.minuti dolazi do vodstva golom Majića. U 13.minuti Pajaić povećava prednost domaćih, no gosti se vrlo brzo vraćaju u potpuni egal. Jamičić je najprije u 14.minuti zabio za 2:1, da bi u 16.minuti iz akumulacije vratio susret u rezultatski egal. No tu nije bio kraj seriji gostiju, kao ni golgeterskog učinka raspoloženog Jamičića. U 22.minuti Jamičić dovodi Uspinjaču u rezultatsku prednost koju je “podebljao” Kubović s 2 zgoditka za velikih 2:5! U poslijednjoj minuti Uspinjača je dodatno “uljepšala” rezultat, te golovima Baneka i Jamičića došla do konačnih 2:7!

Delegat: Stipo Perić

ALUMNUS: Luka Hezler, Ivan Majić, Marko Šulentić, Luka Davidović, Ivan Tvrtko Pajalić, Dario Markić, Dražen Ilić, Nikola Grgić, Saša Ledinščak, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

USPINJAČA: Filip Opuhač, Miguel Gomez Menendez, Bojan Kubović, Matija Uremović, Antonio Jamičić, Marin Šinjori, Ivan Piplica, Mislav Banek, Antun Janeš, Antonio Baričević, trener: Vibor Hulenić

STRIJELCI: 1:0 Majić (7′), 2:0 Pajalić (13′), 2:1 Jamičić (14′), 2:2 Jamičić (16′), 2:3 Jamičić (22′), 2:4 Kubović (30′), 2:5 Kubović (35′), 2:6 Banek (40′), 2:7 Jamičić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 10 (6+4); Uspinjača 7 (4+3)

ŽUTI KARTONI: Markić (33′), Pajalić (34′) – ALUMNUS; Banek (6′) – USPINJAČA

IGRAČ UTAKMICE: Antonio Jamičić (USPINJAČA)