Vrgorac deklasirao oslabljeni Alumnus Sesvete

U susretu 13.kola 1.HMNL Vrgorac je ostvario uvjerljivu pobjedu protiv Alumnusa rezultatom 8-1. Gosti su u Vrgorac došli oslabljeni neigranjem dvojice stožernih igrača Perkovića i Markića, no u prvom poluvremenu pružili su dobar otpor favoriziranom domaćinu. Muke po Alumnus započele su u nastavku kada je najprije isključen Ante Matan, što je dodatno smanjilo ionako slabu rotaciju kod gostiju. Predvođeni raspoloženim Jelavićem ‘nebeskoplavi’ su do sredine nastavka osigurali nedostižnu prednost, te su nakon toga rutinski priveli susret kraju. Spomenimo kako je u 33.minuti kod gostiju isključen i Ledinščak, te će Alumnus bez isključenog dvojca u slijedećem kolu ugostiti Universitas u susretu od velikog značaja kada govorimo o borbi za doigravanje i opstanak. Vrgorac će pak gostovati u Zagrebu kod Futsal Dinama, te ostaje za vidjeti mogu li ‘nebeskoplavi’ ostvariti novu pobjedu za uzlet na prvenstvenoj ljestvici.

Delegat: Ivan Ćapin

VRGORAC: Robert Mišković, Ante Kraljević, Mate Marinović, Mateo Kozarić, Toni Jelavić, Josip Sesar, Josip Suton, Zdravko Turić, Ante Mušan, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Marko Gašpar, Marko Vučić, trener: Vladimir Bebek

ALUMNUS SESVETE: Franko Jamičić, Ivan Matan, Tomislav Jurić, Luka Davidović, Ante Matan, Matija Rajh, Filip Pezelj, Saša Ledinščak, Mario Modrušan, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1-0 Jelavić (3′), 2-0 Sesar (15′), 2-1 Davidović (18′), 3-1 Jelavić (21′), 4-1 Sesar (26′), 5-1 Jelavić (30′), 6-1 Martinac (32′), 7-1 Gašpar (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 7 (3+4); Alumnus Sesvete 9 (3+6)

ŽUTI KARTONI: Sesar (10′) – VRGORAC , Modrušan (20′) – ALUMNUS SESVETE

CRVENI KARTONI: A.Matan (20′), Ledinščak (33′) – ALUMNUS SESVETE

IGRAČ UTAKMICE: Toni Jelavić (VRGORAC)

Marko Troskot : Momčad je motivirana i spremna za ove dvije ključne utakmice

Kao što već znamo, u Petak kreće doigravanje za ulazak u 1.HMNL. Valja napomenuti kako …

Pandurević: “Osijek definitivno može do izravnog plasmana u 1. ligu!”

Nakon što je prošle sezone ispala u drugu ligu, momčad Osijeka se ima priliku ekspresno vratiti …