Početna | - Naslovna | Vrgorac i Futsal Dinamo u golijadi podijelili bodove!

Vrgorac i Futsal Dinamo u golijadi podijelili bodove!

U izuzetno uzbudljivom susretu odigranom u vrgoračkom Domu sportova, Vrgorac i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 5-5. Gosti su sjajno ušli u susret, te su nakon 10 minuti igre predvođeni Čekolom imali velikih 0-3. No “nebeskoplavi” na krilima raspoloženog Martinca se potpuno vraćaju u igru, te u završnici poluvremena dolaze do izjednačenja. U nastavku je Martinac zaokružio hattrick za preokret Vrgorca, no gosti se nisu predavali. Nakon isključenja Jurjevića, Čekol je kao i Martinac postigao hattrick za izjednačenje (4-4), a već u slijedećoj minuti mladi Gašpar donosi novu prednost domaćinu (5-4). U uzbudljivoj završnici gosti prelaze na igru s Penavom u ulozi golmana-igrača, a upravo Penava na dodavanje Mužara zabija za konačnih 5-5. Na koncu podjela bodova kojom zasigurno mogu biti zadovoljniji gosti. Istina je da su gosti imali veliku prednost sredinom prvog poluvremena (0-3), no na koncu su poraz izbjegli golom u završnici susreta. Vrgorčani su tako i u trećem ovosezonskom susretu na svom parketu ostali bez pobjede, a 4 osvojena boda nakon 5 ligaških kola zasigurno je učinak ispod očekivanja.

Delegat: Ivan Ćapin

VRGORAC: Marko Vučić, Ante Kraljević, Mateo Kozarić, Josip Suton, Luka Suton, Mate Marinović, Mirko Jurjević, Mijo Marinović, Duško Martinac, Marko Gašpar, Vjeko Raos, trener: Nikola Tomičić

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Robert Grbić, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Hrvoje Penava, Jakov Mudronja, Tomislav Hercigonja, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 0-1 Prgomet (3′), 0-2 Čekol (8′), 0-3 Čekol (10′), 1-3 L.Suton (15′), 2-3 Martinac (19′), 3-3 Martinac (20′), 4-3 Martinac (27′), 4-4 Čekol (35′), 5-4 Gašpar (36′), 5-5 Penava (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 8 (5+3) ; Futsal Dinamo 10 (5+5)

ŽUTI KARTONI: Kraljević (5′), Jurjević (17′), Gašpar (23′) – VRGORAC