Početna | - Naslovna | Vrgorac konačno slomio otpor Universitasa!

Vrgorac konačno slomio otpor Universitasa!

U trećem ovosezonskom dvoboju Vrgorac je ostvario prvu pobjedu protiv splitskog Universitasa! Momčad Pjera Malvasije slavila je kad je bilo najbitnije, u dvoboju četvrtfinala doigravanja.
Vrgorac je poveo u 7.minuti kada nakon obrane Bilića odbijenu loptu u gol posprema Pervan za 1:0. Rezultat se nije mijenjao sve do 31.minute, kada Moro glavom zabija za 1:1! Odgovor Vrgorca bio je brz, jer već u slijedećoj minuti Suton iz kontre zabija za 2:1! Minutu kasnije ubačaj s boka pred golom gostiju zahvaća Taćija i završava u mreži za 3:1! Nadu gostiju pobudio je Moro novim zgoditkom, kada nakon kornera zabija za 3:2! Rezultat se do kraja ipak nije mijenjao, te su Vrgorčani ostvarili izuzetno bitnu pobjedu koja ih dovodi na korak do polufinala.

Delegat: Luka Klaić

VRGORAC: Marko Odža, Ante Kraljević, Zdravko Turić, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Toni Jelavić, Valerije Jurić, Luka Suton, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Dejan Rašić, Vjeko Raos, trener: Pjer Malvasija

UNIVERSITAS: Franko Bilić, Ante Mijić, Jure Trivković, Dino Peša, Antonio Štimac, Ecio Jurjević, Mario Taći, Ante Peša, Ante Crnjac, Tonći Bokan, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Nikola Moro, Marin Stojkić, trener: Hrvoje Budimir

STRIJELCI: 1:0 Pervan (7′), 1:1 Moro (31′), 2:1 Suton (32′), 3:1 ag-Taći (33′), 3:2 Moro (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 7 (2+5); Universitas 7 (2+5)

ŽUTI KARTONI: Jurić (30′) – VRGORAC; Moro (34′), Jurjević (38′) – UNIVERSITAS

IGRAČ UTAKMICE: Luka Suton (VRGORAC)

Crnica pobjednik četvrtog izdanja Kupa grada Šibenika!

Šibenska Crnica pobjednik je četvrtog po redu izdanja Kupa grada Šibenika! Tradicionalni je to turnir …