Početna | - Naslovna | Vrgorac kroz rulet penala do polufinala doigravanja!

Vrgorac kroz rulet penala do polufinala doigravanja!

U uzvratnom susretu četvrtfinala doigravanja Vrgorac je na splitskim Gripama slavio protiv Universitasa i tako osigurao plasman u polufinale doigravanja. U izuzetno uzbudljivom dvoboju Vrgorčani su do pobjede došli nakon boljeg izvođenja penala. U polufinalu “nebeskoplavi” očekuju boljeg iz dvoboja Splita i Squarea, gdje Split ima priliku sutra na Gripama pobjedom izboriti polufinale.
Vrgorac je poveo u 11.minuti kada Martinac na dodavanje Jurića zabija za 0:1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a do izjednačenja splitski studenti dolaze u 32.minuti, kada Tustonjić zabija za 1:1! Rezultat se do kraja redovnih 40 minuta nije mijenjao, te se ušlo u produžetke. No i u dodatnih 10 minuta igre rezultat se nije mijenjao, te su o pobjedniku odlučivali penali. Tu su se pak gosti pokazali sretniji i spretniji, te su “dvokorakom” izborili plasman u polufinale doigravanja. Za Universitas pak ostaje utjeha da su u premijernoj sezoni u prvoligaškom društvu ostvarili vrlo dobar dojam, te će zasigurno imati što za reći narednih sezona.

Delegat: Ivan Ćapin

UNIVERSITAS: Franko Bilić, Ante Mijić, Jure Trivković, Ante Crnjac, Antonio Štimac, Ecio Jurjević, Mario Taći, Tonći Bokan, Dino Peša, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Nikola Moro, Marin Stojkić, trener: Hrvoje Budimir

VRGORAC: Marko Odža, Ante Kraljević, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Ante Babić, Valerije Jurić, Luka Suton, Mirko Jurjević, Toni Jelavić, Duško Martinac, Marko Gašpar, Dejan Rašić, trener: Pjer Malvasija

STRIJELCI: 0:1 Martinac (11′), 1:1 Tustonjić (32′)

Jurjević – 2:3!

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Universitas 5 (1+3+1), Vrgorac 7 (3+2+1)

IGRAČ UTAKMICE: Duško Martinac (VRGORAC)

Vrgorac u završnici do remija protiv Squarea!

U izuzetno uzbudljivom susretu 8.kola 1.HMNL Vrgorac i Square su podijelili bodove odigravši 4-4! Susret …

Novo Vrijeme Apfel uzvratilo Olmissumu za poraz u kupu!

U derbiju 8.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv Olmissuma rezultatom 2-0, uzvrativši im …