Početna | - Naslovna | Vrgorac nadigrao Crnicu u prvom susretu četvrtfinala!

Vrgorac nadigrao Crnicu u prvom susretu četvrtfinala!

U prvom susretu četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske Vrgorac je na svom parketu nadigrao šibensku Crnicu i došao na korak do polufinala. “Nebeskoplavi” su tako nastavili pozitivan niz protiv Crnice i u trećem ovosezonskom dvoboju ostvarili i treću pobjedu. Nakon samo pola minute igre Jurjević je doveo Vrgorac u vodstvo, a u 5.minuti Stanković zabija za 2:0! Goste u igru vraća Pavić, no do odmora domaćin golovima Kraljevića i Martinca dolazi do osjetnije prednosti (4:1). Rani gol Pervana u nastavku kao da je otklonio sve dvojbe. Rezultat se nije mijenjao sve do završne faze susreta, kada Suton i Kraljević stavljaju pečat na veliku pobjedu “nebeskoplavih”, a utješni zgoditak za konačnih 7:2 postiže Vuković u poslijednjoj minuti susreta.
Vrgorac je tako poveo u seriji koja se igra do dvije pobjede, te će imati priliku slijedećeg vikenda na Baldekinu izboriti plasman u polufinale. Crnica će pak tražiti pobjedu kojom bi odluku o plasmanu u polufinale prolongirali za majstoricu u Vrgorcu.

Delegat: Miroslav Dugeč

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Luka Suton, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Ante Babić, Dragan Stanković, Saša Subotić, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Zvonimir Horvat, Dejan Rašić, trener: Arben Ademi

CRNICA: Robert Mišković, Niko Škugor, Ivan Škugor, Robert Nospak, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Stjepan Perišić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Jurjević (1′), 2:0 Stanković (5′), 2:1 Pavić (10′), 3:1 Martinac (12′), 4:1 Kraljević (15′), 5:1 Pervan (22′), 6:1 Suton (36′), 7:1 Kraljević (39′), 7:2 Vuković (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 6 (4+2); Crnica 4 (3+1)

ŽUTI KARTONI: Suton (11′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Ante Kraljević (VRGORAC)

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …