Početna | - Naslovna | Vrgorac protiv Broda 035 prekinuo negativan niz!

Vrgorac protiv Broda 035 prekinuo negativan niz!

U prvom susretu 17.kola 1.HMNL Vrgorac je na svom parketu savladao Brod 035 i tako prekinuo negativan niz, gdje je u poslijednja 3 susreta ostao bez pobjede. Podsjetimo, Vrgorčani su najprije na svom parketu remizirali protiv Alumnusa (4:4), da bi nakon toga doživjeli poraze na gostovanjima kod Universitasa (4:1), te u kup-dvoboju u Makarskoj (4:2).
Dolazak Brođana koji se bore za opstanak doimao se kao idealnim za prekid negativne serije, pogotovo kada se uzme u obzir da je momčad Ivice Ćorluke u Vrgorac došla znatno oslabljena, sa samo osam igrača u zapisniku. Jelavić je u 2.minuti donio domaćinu rano vodstvo, a susret je praktički bio odlučen nakon prvih 20 minuta kada su Vrgorčani imali visokih 3:0! U nastavku se po još jedan zgoditak postigli Jelavić i Kraljević zaokruživši trijumf “nebeskoplavih”.

Delegat: Mario Matić

VRGORAC: Marko Odža, Ante Kraljević, Vojko Pervan, Toni Jelavić, Ante Babić, Valerije Jurić, Luka Suton, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Vjeko Raos, Dejan Rašić, trener: Pjer Malvasija

BROD 035: Željko Konrad, Almedin Bundavica, Aleksandar Munjiza, Mario Petrović, Matej Gačić, Igor Mirković, Ivan Ivanagić, Dražen Čavar, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Jelavić (2′), 2:0 Kraljević (13′), 3:0 Suton (14′), 4:0 Jelavić (33′), 5:0 Kraljević (34′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 10 (5+5); Brod 035 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Petrović (39′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Toni Jelavić (VRGORAC)

Dobovec korak do Final Foura, Sparta tijesno poražena od Barcelone

Jučer je utakmicama u grupi “A” započelo natjecanje Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Dobovec …

Novo Vrijeme Apfel u Ligi prvaka uz izravnni prijenos HTV-a!

Sjajne vijesti za sve zaljubljenike u futsal, a pogotovo za navijače Novog Vremena Apfel. Osiguran …