Vrgorac slavio u Labinu za proslavu trenerova vjenčanja!

U poslijednjem susretu 21.kola 1.HMNL, Vrgorac je slavio na gostovanju kod Albone Potpićan ’98 rezultatom 3:6! Vrgorčani su u Labin došli bez trenera Mladena Perice-Štrle koji je sinoć uplovio u bračnu luku, te nema sumnje da su “nebeskoplavi” trijumf posvetili upravo svom treneru.
Vrgorčani su poveli u 11.minuti golom Stankovića, no domaći vrlo brzo uzvraćaju i golom Lalića dolaze do 1:1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a do nove prednosti gosti dolaze u 27.minute golom kapetana Martinca za 1:2! Rezultat se nije mijenjao sve do 34.minute kada Patrik Drndić vraća stvari na početak (2:2). U samoj završnici “nebeskoplavi” ipak dolaze do pobjede. Kraljević je u 38.minuti zabio za 2:3, a u slijedećoj minuti Martinac i Vuković stavljaju pečat na pobjedu Vrgorca. U poslijednjoj minuti Kraljević zabija za 2:6, da bi konačan omjer postavio Bojkić.
Vrijedi spomenuti kako su i jedni i drugi nastupili oslabljeni. posebno se to odnosi na goste koji su u Labin došli bez vratara Hercega, te Zloića, Znaora, Subotića, Govorka i Bebića, te trenera Mladena Perice-Štrle.

Kolo: 21.kolo
Datum: 23.04.2017.
Vrijeme: 18:30
Dvorana: SD Mate Blažine, Labin
Gledatelja: 50

ALBONA POTPIĆAN ’98 – VRGORAC  3:6 (1:1)

Prvi sudac: Josip Dujmić
Drugi sudac: Sendi Soldatić
Treći sudac: Stjepan Lukin
Četvrti sudac: Toni Cvijović
Delegat: Dario Žgrablić

ALBONA POTPIĆAN ’98: Nikola Zahtila, Alen Lalić, Sanel Bojkić, Marin Katović, Patrik Drndić, Igor Dundara, Toni Braušić, Keven Drndić, predstavnik kluba: Dragan Čubelić

VRGORAC: Vjeko Raos, Ante Kraljević, Jure Erceg, Mate Erceg, Dragan Stanković, Marko Gašpar, Mate Vuković, Duško Martinac, predstavnik kluba: Ante Mihaljević

STRIJELCI: 0:1 Stanković (11′), 1:1 Lalić (11′), 1:2 Martinac (27′), 2:2 P.Drndić (34′), 2:3 Kraljević (38′), 2:4 Martinac (39′), 2:5 Vuković (39′), 2:6 Kraljević (40′), 3:6 Bojkić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Albona Potpićan ’98  5 (2+3); Vrgorac  8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Lalić (33′), K.Drndić (36′) – ALBONA POTPIĆAN ’98; Vuković (37′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Duško Martinac (VRGORAC)

Poznat kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone

Poznat je kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone. Naime, nakon što je Izvršni odbor HNS-a …

Tomislav Ciković: ‘Osijeku je mjesto u 1.ligi!’

Nakon što smo obavili razgovore s čelnim ljudima Novog Marofa i Murtera, na red je …