Početna | - Naslovna | Vrgorac uvjerljiv na gostovanju kod Jesenja!

Vrgorac uvjerljiv na gostovanju kod Jesenja!

U poslijednjem susretu 14.kola 1.HMNL Vrgorac je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Jesenja. “Nebeskoplavi” su deklasirali Zagorce rezultatom 0:8, ostvarivši tako novu pobjedu kojom su se vratili na 3.mjesto prvenstvene ljestvice. Momčad Pjera Malvasije povela je u 7.minuti golom Kraljevića, a do odmora Jurjević i Kraljević donose gostima lijepu prednost, 0:3! U ranoj fazi nastavka Vrgorčani su prelomili susret u svoju korist. Golovima Martinca, Sutona i Jelavića “nebeskoplavi” dolaze do nedostižnih 0:6, a do kraja je uvjerljiva pobjeda zaokružena autogolom Majcenića i golom u poslijednjoj minuti Kraljevića, koji je tako kompletirao hattrick u mreži Jesenja za uvjerljivu pobjedu Vrgorca, 0:8!

Delegat: Valter Siladi

JESENJE: Danijel Končevski, Ivica Majić, Alen Kovačec, Filip Janžek, Josip Cvilko, Ivan Kovačec, Denis Švaljek, Filip Hanžić, Danijel Vincelj, Denis Gamilec, Matija Majcenić, Goran Malogorski, trener: Robert Grdović

VRGORAC: Dejan Rašić, Ante Kraljević, Mateo Kozarić, Ante Babić, Valerije Jurić, Luka Suton, Marko Gašpar, Mirko jurjević, Toni Jelavić, Duško Martinac, Vjeko Raos, trener: Pjer Malvasija

STRIJELCI: 0:1 Kraljević (7′), 0:2 Jurjević (14′), 0:3 Kraljević (15′), 0:4 Martinac (22′), 0:5 Suton (23′), 0:6 Jelavić (26′), 0:7 ag-Majcenić (33′), 0:8 Kraljević (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje 4 (2+2); Vrgorac 7 (5+2)

ŽUTI KARTONI: Jurjević (15′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Ante Kraljević (VRGORAC)

KUP | Raspored i najava 1/8-finala kupa Hrvatske

Ovog tjedna na rasporedu su susreti 1/8-finala kupa Hrvatske. Nastup u 1/8-finala osiguralo je 13 …

2.HMNL-jug | Odigrani susreti 6.kola

U subotu i nedjelju odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-jug. Murter je pobjedom protiv Konobe Tomić …