Početna | - Naslovna | 2.HMNL-jug | Crnica – Okruk 6:1 (1:0)

2.HMNL-jug | Crnica – Okruk 6:1 (1:0)

U prvom susretu 4.kola 2.HMNL-jug Crnica je slavila protiv Okruka rezultatom 6:1! Crnica tako nastavlja svoj pobjednički niz u ovoj sezoni, gdje s maksimalnim bodovnim učinkom drži vrh ljestvice.

Mjeritelj vremena: Mario Ćaleta-Car

CRNICA: Rafael Baričić, Branimir Čačić, Mario Žumberac, Ivan Perica, Dragan Radman, Krste Klisović, Joško Žarković, Ante Mijat, Dragan Vuković, Antonio Bumbak, Dino Belakušić, Vinko Jurković, Niko Đaković, trener: Željko Silov

OKRUK: Davor Brzica, Toni Meštrović, Mladen Mravulj, Nikola Radić, Stjepan Korčulanin, Marko Plazonić, Nikola Dolić, Ante Cvitanović, Josip Stude, Ante Viljac, Mateo Delić, Antiša Pavković, Petar Pulić, trener: Natalio Prga

STRIJELCI: 1:0 Vuković (9′), 2:0 Radman (25′), 3:0 Žarković (26′), 4:0 Bumbak (28′), 4:1 Mravulj (29′), 5:1 Jurković (37′), 6:1 Čačić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 7 (4+3); Okruk 5 (4+1)

ŽUTI KARTONI: Mijat (16′), Žumberac (17′) – CRNICA
Korčulanin (10′) – OKRUK

Crnica nastavlja s pobjedama! U susretu 4.kola 2.HMNL-jug upisana je i četvrta pobjeda. Okruk je gostovao na Baldekinu, a momčad Željka Silova je nadahnutom igrom u nastavku došla do na koncu uvjerljive pobjede.
Nakon prvih 20 minuta Crnica je imala minimalnih 1:0 golom Vukovića u 9.minuti. Susret je prelomljen u 4 minute drugog dijela kada Crnica postiže 3 zgoditka za visokih 4:0! Od 25. do 28.minute domaćin je golovima Radmana, Žarkovića i Bumbaka došao do spomenute prednosti, a u 29.minuti Mravulj je smanjio na 4:1! U završnici je domaćin s nova 2 zgoditka došao do uvjerljive pobjede. Jurković i Čačić su zabili za na koncu uvjerljivih 6:1!
U slijedećem kolu pred Crnicom je neugodno gostovanje u Pločama, što je pravi ispit vrijednosti za ambiciozne Šibenčane. Okruk će pak na svom parketu dočekati Torcidu, koja je također jedan od pretendenata za visok plasman ove sezone. Nakon 4 odigrana kola Crnica ima maksimalnih 12 bodova, dok Okruk ostaje na 4 osvojena boda.

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …